Авто Журнал » Статьи » Суббота, 15 Мая 2021 22:00

Як здати автомобільний каталізатор

Як здати автомобільний каталізатор

Коли водію автомобіля доводиться здати каталізатор, виникає питання, куди звернутися, аби отримати кваліфіковану допомогу в цьому питанні та отримати належну компенсацію. Каталізатор, як і будь-яка частина автомобіля має обмежений ресурс. Не завжди він служить заявлену виробником кількість кілометрів пробігу.

Його активні реагенти перестають виконувати свою функцію, пристрій забивається різноманітними відходами від пального, масла чи антифризу. Крім того, авто стоїть в пробках та не завжди є можливість обрати рівну дорогу. На ямах авто підстрибує, а вода з калюжі потрапляє всередину пристрою. Таким чином, каталізатор виходить з ладу.

Кожен водій зобов'язаний знати, що існує скупка каталізаторів, де можна безпечно утилізувати деталь та отримати за неї непогане відшкодування. Річ у тому, що каталітичні речовини, які власне й викликають хімічні реакції та перетворюють токсичні речовини на безпечні, - дорогоцінні метали: платина, родій та паладій. Вони мають високу вартість на ринку збуту, тому кожен власник відпрацьованого каталізатора може скористатися послугами сервісу скупки. Де його не лише безпечно утилізують, а й виплатять кошти згідно зі світовою ринкової вартості.

На сервісі https://demimotors.com/ працюють фахівці своєї справи, та нададуть Вам детальну консультацію. Приїхавши в пункт скупки, за лічені хвилини Ви зможете отримати результати спектрального аналізу, за яким і оголосять вартість пристрою. Вміст каталізатора подрібнюють в стан порошку та зважують, з допомогою спеціального пристрою визначають вміст дорогоцінних металів.

Рекомендації по здачі автомобільного каталізатора

Користуйтеся перевіреними сервісами, Demi Motors Recycling - це компанія з багаторічним стажем, що завоювала довіру клієнтів по всій Україні. Збираючись здати каталізатор, не варто намагатися зняти його самостійно, адже пошкодивши зовнішню оболонку, Ви ризикуєте втратити частину внутрішньої. Вміст може легко висипатися, разом з пилом, сажею й зруйнованими сотами, Ви втрачаєте метали, за які платять гроші.

Якщо Ви не впевнені, що ціна Вам підійде можна перевірити її попередньо. Каталізатори виготовляються в різних країнах, вітчизняні та імпортні можуть містити значно інші метали в різній кількості. На кожному каталізаторі є номер, вказавши його спеціалісту на скупці, можете отримати попередню вартість. Зазвичай, вона відрізняється за типом каталізатора: керамічний чи металевий. Термін експлуатації та стан впливає на вміст цінних металів, а отже й на ціну.

Точну вартість дізнаєтесь після проведення XRF аналізу. Для зручності проведення аналізу металевий кожух розрізається фахівцями, а циліндри нейтралізатора перемелюються в порошок, з допомогою спеціального пристрою, на екрані якого з'являється список усіх речовин та їх точна вага, й вираховується сума, яку власник може отримати. Ця процедура є безкоштовною, тому варто ризикнути. Якщо у Вашому пристрої не виявиться цінних речовин, утилізація цього пристрою не завдасть Вам клопоту, про все подбають працівники сервісу.

Як здати каталізатор та інші уточнюючі питання Ви можете поставити менеджеру. Сервіс скупки каталізаторів Demi Motors Recycling - компанія, якій варто довіряти, переконайтесь в цьому і Ви!

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему:

Авто новости сегодня 27 Марта 2023