Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Апрель » 16 » 10:21

Українцям спростили розмитнення авто на єврономерах

16 Апреля 2021 1065 0.0 0
Українцям спростили розмитнення авто на єврономерах

Народні депутати на півроку продовжила пільгове розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, прийняла в цілому законопроекти 4643-д і 4644-д.

Законопроекти в другому читанні підтримали 235 і 237 народних депутатів відповідно при необхідних 226 голосах, передає АвтоПортал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Закони передбачають встановлення терміну у 180 днів для пільгового оподаткування податком на додану вартість (ПДВ) і акцизним податком транспортних засобів особистого користувача, ввезених в Україну з порушеннями митного законодавства. Також на цей термін встановлюється пільгове митне оформлення автомобілів, включно зі звільненням від мита.

Також встановлюється окремий термін – 270 днів для учасників бойових дій за умови документального підтвердження їх перебування на території ООС більш ніж 90 днів.

Закони конкретизують вимоги до транспортних засобів, які будуть підлягати пільговому митному оформленню або можуть бути вивезені з України на пільгових умовах. Це повинні бути автомобілі особистого користування, які були у використанні, і з року випуску яких пройшло понад п’яти років. Також вони повинні класифікуватися за товарними позиціями 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонн).

Закони поширюються на автомобілі, завезені в Україну до 1 січня 2021 року.

Під дію законів потраплятимуть усі транспортні засоби з європейською реєстрацією з датою виробництва після 1995 року і стандартами не нижче Євро-2. Дозволяється розмитнити один транспортний засіб однієї категорії на одну людину.

 

 


Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал