Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Июнь » 2 » 10:06

В Україні стартує доступне розмитнення “євроблях”: як це вплине на ринок

02 Июня 2021 1252 0.0 0
В Україні стартує доступне розмитнення “євроблях”: як це вплине на ринок

Вже через два тижні в Україні розпочнеться черговий пільговий період для легалізації автомобілів на іноземній реєстрації. Це означає, що українці зможуть розмитнити «євробляхи» за зниженими ставками.

Про це пише AutoRia.

Як зазначається, пільговий період діятиме до 11 листопада.

Під знижені пільгові ставки потрапляють легкові авто віком від 5 до 15 років (з екостандартом не нижче “Євро-2”), і вантажні з повною масою до 3,5 тонни, віком від 5 до 11 років (з екостандартом “Євро-5” ). Головна умова для пільгового розмитнення – транспортний засіб повинен знаходитися в реєстрі митників в режимі “транзит” або “тимчасове ввезення” станом на 31.12.2020.

За словами експерта Івана Казачука, пільгове розмитнення ніяк не вплине на автомобільний ринок в Україні, тому не варто очікувати стрибків цін. Важливим моментом інші фахівці називають те, що кінцева вартість “євроблях”, які будуть отримувати українські документи, складається не тільки з зниженого акцизу і ПДВ, а й з великої кількості супровідних витрат, розмір яких може “підігнати” ціни на такі автомобілі до вже існуючого рівня на ринку.

Відомо лише одне: після розмитнення авто а єврономерах їх не можна буде продати за ринковими цінами, тому доцільність розмитнення більшості моделей відсутня.Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал