Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Апрель » 22 » 09:18

Розмитнити євробляхи зможуть не всі українці: кому не пощастить?

22 Апреля 2021 915 0.0 0
Розмитнити євробляхи зможуть не всі українці: кому не пощастить?

Існують певні проблеми, які завадять власникам нерозмитнених машин вкластися в пільговий термін.

Насамперед для тих, хто захоче розмитнити авто, основною проблемою буде зняття з реєстрації в іншій країні. Через коронакризу уся процедура ускладнюється в рази. Не виключено, що можуть з’явитися нові «схеми» до яких вдаватимуться шахраї, передає AMPERCAR.com.

Друга проблема – наявність оригіналу інвойса. Якщо громадянин України не є власником «бляхи» юридично, то тепер доведеться шукати законного власника. Особливого гостро ця проблема може проявитися у випадку з автомобілями на литовських номерах. Як відомо, ці машини масово оформлялися на фіктивні фірми в Литві і продавалися українцям за дорученнями. Більшість таких фірм залишилися в минулому.

Остання проблема – реєстрація авто в Україні. За різними даними, кількість нерозмитнених машин сягає півмільйона одиниць. Розмитнити таку кількість автомобілів за 180 днів неможливо.

Нагадаємо, Рада прийняла законопроекти про доступне розмитнення авто. Так, митне оформлення автомобілів на європейській реєстрації, які в’їхали до України до кінця 2020 року, коштуватиме не більше 1000 євро. Пільгове розмитнення діятиме протягом 180 днів з моменту набуття чинності законів.Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал