Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Июнь » 10 » 08:18

У Житомирі з 9 червня інспектори з паркування почали штрафувати водіїв за порушення правил зупинки чи стоянки

10 Июня 2021 1006 0.0 0
У Житомирі з 9 червня інспектори з паркування почали штрафувати водіїв за порушення правил зупинки чи стоянки

У Житомирі з 9 червня інспектори з паркування почали штрафувати водіїв за порушення ПДР у частині зупинки й стоянки транспортних засобів. Весною цього року інспектори проходили навчання, а з 1 червня розпочали роботу, однак тоді автомобілістів лише попереджали. Про це інформує Житомир.info

2 червня виконавчий комітет уповноважив інспекторів з паркування накладати штрафи.

«Почали ми роботу з вулиці Лятошинського. Особисто мною було залишено 13 повідомлень протягом години. Якщо знак зупинка-стоянка чи просто стоянка, то штраф буде 340 грн. Якщо автомобіль розміщено в районі перехрестя і на пішохідних переходах, то штраф буде 680 грн. Якщо транспортний засіб значно перешкоджає руху, то передбачена й евакуація автомобіля», - каже інспектор з паркування Олександр Гончарук.

Також він розповідає, як водії реагують на інспекторів.

«Нам не потрібна присутність водія, ми фіксуємо автомобіль, який розміщено з порушеннями. Якщо присутній водій в автомобілі, то перше запитання у них: де мені паркуватися. Тоді ми роз'яснюємо, де найближчі місця для паркування, але в основному люди не дуже погоджуються, бо хочуть під'їхати поближче до місця, куди їм потрібно. Їм, мабуть, важко пройтися зайвих 100-200 метрів», - додає інспектор з паркування.

Запитуємо також у водіїв, як вони ставляться до таких нововведень у місті.

«Позитивно ставлюсь, але поводити себе нахабно не потрібно. Я тільки що там стояв, мені виписали штраф. За що? Я інвалід Чорнобиля і ліквідатор, вимушений зайти в ЦНАП, щоб вирішити свої питання. Неправильно, але де поставити, мені вкрай необхідно до аптеки, щоб коротшим шляхом проїхати. Я сфотографував скільки машин стоїть, ні у кого немає, а глянули, що у мене номера київські, але я житомирянин», - вважає водій Михайло.

«Має бути порядок, не так ось, як зараз їде авто по тротуару. У місті не так багато машин, але проїхати в 5 годин вечора неможливо. Я вчора їхав 45 хвилин з вулиці Хлібної, далі Київська-Шелушкова, тому що стоять машини і не можна розминутися», - каже водій Роман.

Наразі у місті працює 5 інспекторів з паркування, за кожним закріплена своя територія.

«В інспекторів робочий графік з 9 по 18, як у посадової особи органів місцевого самоврядування. Але не буде чіткого графіку з 9 по 18, адже по місту є проблемні ділянки. Наприклад, вулиця Велика Бердичівська 7:30-8:00 у нас є деякі порушники, які, припаркувавшись по правій стороні, де заборонено, створюють затор, і у нас два квартали стоїть правий ряд громадський транспорт. Тобто вони будуть відпрацьовувати раніше і пізніше. Ми повинні зрозуміти, що інспектор працює, у першу чергу, для того, щоб навести порядок у сфері паркування і звільнити авто з зон, де це заборонено і зони, які за ними закріплені. Це внутрішнє розпорядження», - розповідає заступник міського голови Олександр Шевчук.

Фото, изображения:
У Житомирі з 9 червня інспектори з паркування почали штрафувати водіїв за порушення правил зупинки чи стоянки Изображение 2
У Житомирі з 9 червня інспектори з паркування почали штрафувати водіїв за порушення правил зупинки чи стоянки Фото 3
У Житомирі з 9 червня інспектори з паркування почали штрафувати водіїв за порушення правил зупинки чи стоянки Изображение 4
У Житомирі з 9 червня інспектори з паркування почали штрафувати водіїв за порушення правил зупинки чи стоянки Фото 1


Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал