Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Август » 3 » 10:38

За два місяці інспектори з паркування виписали штрафів на 1,4 млн грн, частина цих коштів вже надійшла у бюджет Житомира

03 Августа 2021 946 0.0 0
За два місяці інспектори з паркування виписали штрафів на 1,4 млн грн, частина цих коштів вже надійшла у бюджет Житомира

З 9 червня 2021 року житомирські інспектори з паркування виявили більше ніж 3 тисяч порушень ПДР у частині зупинки і стоянки на суму 1, 4 млн грн. Частина цих коштів вже надійшла у місцевий бюджет.

Про це 2 серпня у коментарі Житомир.info розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

«На п'ятницю (31 липня) отримавши звіт муніципалів, а це десь приблизно 35 робочих днів, ми маємо 3 200-3 300 притягнень за порушення на суму 1 мільйон 400 тисяч гривень. На п'ятницю (31 липня) було сплачено до бюджету 640 тисяч гривень, це порушення тільки у сфері паркування. Це була робота інспекторів з 9-го числа минулого місяця (з 9 червня). Я думаю, мешканці усі побачили, що ситуація змінюється, машин стає менше, а водії більш відповідально почали ставитися до дії знаків і намагатися не паркуватись. Але порушників достатньо, і це показує статистика», – каже заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

За словами заступника міського голови, графік роботи інспекторів не змінився, а найбільше уваги приділяють центральним вулицям.

«Нічого не змінилося, у них є свої графіки, щоденно їм виставляють маршрути й вони працюють в межах цих маршрутів з 9:00 по 18:00. Збираються скарги, мобільно виїжджають на вул. Покровську та інші вулиці. Але основне – це у нас центральна частина міста, це вулиця Велика Бердичівська та ті вулиці, про які ми говорили до цього», – говорить Олександр Шевчук.

Також у міськраді пояснюють, в яких випадках можуть евакуювати автомобіль порушника.

«У нас попередня домовленість з управлінням патрульної поліції, що евакуатор ми залучаємо при суттєвому порушенні – це перешкоджання руху громадського транспорту», – розповідає заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Поки що таких випадків не траплялося, тому евакуйовувати автомобілі не доводилося.

Чимало скарг надходить від самих водіїв, які найчастіше невдоволені тим, що їх оштрафували.

«Є скарги, є звернення, є оскарження тих чи інших порушень. Вони розглядаються, юридичний департамент опрацьовує. Звичайно, людям не всім подобається, що їх притягують до відповідальності за те чи інше порушення, але відпрацьовуємо в юридичній площині. Судових справ ще ні однієї немає, але скарги є», – додає заступник мера Олександр Шевчук.

 Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал