Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Май » 14 » 08:22

Через карантин у Житомирі відмінили нічні тролейбусні рейси і відновлювати поки не планують

14 Мая 2021 957 0.0 0
Через карантин у Житомирі відмінили нічні тролейбусні рейси і відновлювати поки не планують

У Житомирі скасували нічні тролейбусні маршрути. Відповідна інформація оприлюднена на табло, встановленому на тролейбусній зупинці на майдані Перемоги.

Про це інформує Житомир.info

«Тролейбусні маршрути Н2, Н3, Н4, Н5 відмінено», – йдеться на інформаційному табло.

Начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний у коментарі Житомир.info 13 травня розповів, що нічні тролейбусні рейси відмінені з початку 2021 року. Таке рішення було прийняте у зв’язку з карантинними обмеженнями, спрямованими на запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

«Дійсно, нічні тролейбусні маршрути відмінені ще з початку поточного року. Всі нічні рейси відмінені у зв’язку з карантинними обмеженнями, які у нас діють фактично ще з минулого року. Тобто, нічні тролейбуси не курсують п’ятий місяць – ми потрапили до червоної зони, і були часові обмеження», – пояснив Костянтин Підпокровний.

З його слів, нічні тролейбуси працювали до 00:00-01:00 год., а потім – з 4-ї ранку. Нині ж тролейбуси курсують до 21:30-22:00 год., а вранці виходять на лінії починаючи з 05:00-05:30 год.

Хоча Житомир та область з 5 травня вйшлии з червоної зони епіднебезпеки поширення COVID-19, рішення про відновлення нічних тролейбусних рейсів поки не розглядають.

«Поки рішення щодо відновлення не прийняте. Транспортні обмеження є і в червоній, і в жовтій зонах. Тому поки не відновлюємо, але чекаємо відповідного рішення. Його у робочому порядку має ухвалити ТТУ і надати пропозицію управлінню транспорту і профільним заступникам міського голови. Але поки від ТТУ таких пропозицій не надходило», – зауважив Костянтин Підпокровний.Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал