Авто Журнал » Статьи » Суббота, 13 Февраля 2021 20:13

Організація вантажних перевезень - перевезення меблів з вантажниками

Організація вантажних перевезень - перевезення меблів з вантажниками

З меблями у будинку затишно. А коли вам потрібно перевезти меблі, улюблене крісло або диван, без досвідчених вантажників при транспортуванні меблів не обійтися. У таких випадках доцільно замовляти вантажне таксі разом з вантажниками.

Етапи перевезення меблів - розбирання, пакування, збірка, установка

Добре, якщо меблі складаються з окремих модулів або легко розбираються на окремі блоки. Набагато складніше з габаритними конструкціями, які іноді складно винести через вузькі дверні прорізи або встановити в ліфті. Ще більше складнощів виникає при перевезенні меблів у будинках без ліфта, перенесенні великих нерозбірних предметів.

Потрібно спускати меблі по сходових прольотах, піднімати над поручнями, повертати і т.д. З подібними вантажно-розвантажувальними роботами впораються вантажники-такелажники, використовуючи такелажні ремені. Не завадить заздалегідь продумати план розміщення меблів на новому місці, щоб вантажники оперативно зібрали і встановили їх.

Як підготуватися до перевезення меблів?

До приїзду вантажного таксі з вантажниками підготуйте ваші меблі до перевезення.

  • З шаф, комодів слід вийняти всі полички, висувні ящики, дзеркала, скла.
  • Однакові за розміром полиці складіть разом і обмотайте скотчем.
  • Дверні ручки на фасадах доцільно викрутити і встановити на внутрішню частину фасадів, щоб під час перевезення меблів не зламати фурнітуру.
  • Усі деталі, що виймаються, для зручної збірки бажано позначити, згодом вам або вантажникам буде легше збирати й встановлювати меблі.
  • Фасади шаф, буфетів, комодів слід закріпити за допомогою скотча.

Вантажні перевезення меблів - на що звертати увагу

  • Вантажне таксі для перевезення меблів має бути чистим, без специфічних запахів, оснащене спеціальними кріпленнями для правильної установки та фіксації меблів, які транспортуються.
  • Професійні вантажники транспортної компанії прибувають обов'язково зі своїм інструментом
  • Вигідніше оформлювати замовлення на вантажоперевезення і також роботу вантажників погодинно.
  • При перевезенні меблів враховуйте погоду.  У разі опадів або морозів пакування слід проводити особливо ретельно.

Перш ніж приступати до самостійного розбирання і пакування меблів, варто проконсультуватися з досвідченим перевізником. Можливо всі ці копіткі роботи або їх частину ви вирішите доручити фахівцям своєї справи. Одну з пропозицій на ринку у Києві ви можете знайти тут.

У пошуку Гугл ви завжди знайдете топ-10 чи топ-20 найбільш досвідчених та популярних компаній у сфері вантажних перевезень. Відвідавши сайт, переглянувши пропозиції та відгуки, ви зможете вибрати відповідального перевізника.

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему:

Авто новости сегодня 02 Февраля 2023