Авто Журнал » Статьи » Четверг, 06 Мая 2021 22:30

Детальний огляд автомобілів Форд

Детальний огляд автомобілів Форд

Ford виробляє одні з найпопулярніших автомобілів, в тому числі хетчбеки Fiesta і Focus, більше моделей на сайті https://ford.niko.ua/.

Цей успіх частково пояснюється довговічністю і тим фактом, що на кожному куті є дилери Ford. Проте, це ще й тому, що Форди, як правило, пропонують гарне співвідношення ціни і якості та є одними з кращих автомобілів у своєму класі для водіння.

Моделі Ford відомі чіткою керованістю, хорошою плавністю ходу і солідністю. Двигуни EcoBoost зазвичай мають хороші характеристики, але економія палива часто не відповідає статусу «Eco». Версії вантажівки й позашляховика досить сильні. Ford скорочує кількість автомобілів, що випускаються, щоб зосередити свої зусилля на пікапах і позашляховиках, таких як новий Bronco. Ford також виходить на ринок електромобілів зі своїм повністю новим електричним позашляховиком Mustang Mach-E. В цілому, згідно з нашим останнім опитуванням, більшість Ford мають середній або нижче середнього рівня надійності. Оновлені Explorer і Escape 2020 року володіли надійністю. Просто позашляховик Edge - єдина модель Ford, яка отримала оцінку вище середнього.

5 кращих пропозицій на нові автомобілі Ford

Ford продає більше автомобілів, ніж будь-який інший виробник, причому Fiesta місяць за місяцем очолює список бестселерів. Маючи в асортименті Ford щось на будь-який смак, ознайомтеся з деякими з величезних заощаджень, доступних з цими новими автомобілями Ford.

Ford Fiesta

Ford Fiesta - найкраще продається, він пропонує, мабуть, кращу їзду і керованість серед усіх невеликих автомобілів у своєму класі, ряд відмінних двигунів і модель / характеристики на будь-який смак.

Форд Фокус

Другий найбільш продаваний автомобіль Ford, який поступився лише Fiesta. Focus розділяє риси свого меншого брата, забезпечуючи фантастичні відчуття від водіння і керованості.

Форд Пума

Puma - це невеликий позашляховик Ford, якщо назва дзвонить у дзвін, це тому, що значок Puma колись був купе в модельному ряду Ford, перш ніж його виробництво було припинено в 1990 році. Назва Puma повернулося, але в формі цього елегантного компактного автомобіля. Позашляховик.

Ford Kuga

Kuga - позашляховик Ford середнього розміру, конкуруючий в багатолюдному сегменті з іншими популярними позашляховиками, такими як Nissan Qashqai та KIA Sportage. Остання модель більше і більше вишукана, вона втратила свій квадратний вид, а останній модельний ряд включає в себе новий підключається гібридний варіант.

Ford Mondeo

Mondeo доступний у версіях хетчбек, універсал або седан (нові гібридні моделі), синонім бізнес-автомобіля, він в рівній мірі підходить і як сімейний автомобіль. Mondeo пропонує кілька варіантів, моделей і кілька хороших двигунів, а також нову гібридну модель, так що кожен знайде щось для себе.

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему:

Авто новости сегодня 02 Апреля 2023