Авто Журнал » Статьи » Воскресенье, 11 Июля 2021 15:45

Головне про Mazda CX-9

Головне про Mazda CX-9

Протягом багатьох років Mazda була аутсайдером японських автовиробників, неухильно випускаючи чудові - іноді навіть феноменальні - автомобілі, які незаслужено залишаються непоміченими для більшості покупців автомобілів.

Це не обов'язково навмисно з боку Mazda, оскільки кожен виробник хоче продавати більше автомобілів і заробляти більше грошей. Але менша (і, можливо, більш рухлива) компанія має свої переваги.

Mazda CX-9

Оскільки Mazda не обтяжена вимогами відповідати величезним квотам продажів, вона може більше експериментувати зі своїми автомобілями. Автовиробник може проєктувати та будувати автомобілі, які можуть не мати миттєвої популярності, але можуть легко залучити клієнтів, які шукають щось більш особливе, ніж просто звичайний транспорт.

Mazda CX-9 є одним з тих моделей, 3-рядний середнього розміру кросовер позашляховик конкурувати в сегменті гаряче оскаржується. Деякі люди можуть бути притягнуті до CX-9 виключно через його зовнішнього вигляду, але краса цього позашляховика - це більше, ніж просто шкіра. І він може сподобатися більш широкому колу споживачів, ніж основний набір лояльних власників Mazda.

Що кажуть власники

Перш ніж купити Mazda CX-9, цей середньорозмірний позашляховик, потрібно дізнатися, що подобається власникам в ньому найбільше і що найменше.

У порівнянні з сегментом позашляховиків середнього розміру покупцями Mazda CX-9 частіше є чоловіки (62% проти 57%), вони молодші (середній вік 49 проти 55 років) і заробляють більше грошей.

В цілому настрої покупців Mazda CX-9 збігаються з настроями покупців середньорозмірних позашляховиків в цілому. Основні відмінності в тому, як вони ставляться до свого автомобіля, стосуються стилю, продуктивності та надійності.

Наприклад, 32% покупців Mazda CX-9 ідентифікують себе як покупці технічних характеристик (в порівнянні з 17% покупців у всьому сегменті). Точно так же 97% покупців Mazda CX-9 згодні з тим, що їм подобається автомобіль, який пропонує чуйне управління і потужне прискорення (в порівнянні з 91%).

Покупці Mazda CX-9 також з більшою ймовірністю погодяться з тим, що їм подобається автомобіль, який виділяється з натовпу (82% проти 71%), і вони менш схильні повністю погодитися з тим, що першим міркуванням при виборі автомобіля є надійність (50% проти 64%). Звичайно, покупці CX-9 набагато рідше погоджуються з тим, що вони вважають за краще купувати автомобіль у вітчизняній компанії (29% проти 58%).

Покупці кажуть, що їм найбільше подобається в CX-9 (в порядку убування) зовнішній вигляд, динаміка руху, двигун / трансмісія, дизайн інтер'єру, а також оглядовість і безпеку. Покупці вказують, що їх найменш улюблені речі в CX-9 (в порядку убування) - це сидіння, багажне відділення і простір, інформаційно-розважальна система, система клімат-контролю і економія палива.

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему:

Авто новости сегодня 04 Декабря 2022