Авто Журнал » Статьи » Пятница, 23 Декабря 2022 23:20

Автострахування в Україні: автоцивілка та КАСКО

Автострахування в Україні: автоцивілка та КАСКО

В Україні, як і у всьому світі існує два основні види страхування авто – автоцивілка та КАСКО. Розглянемо детально, що це за види страхування, чим вони відрізняються і як правильно обирати поліс.

Що таке автоцивілка?

ОСАГО – це обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. Наявність цього виду страхового поліса є обов'язковою для будь-якого автовласника на ряду із правами та технічним паспортом на транспортний засіб.

Автоцивілка захищає при настанні дорожньо-транспортної пригоди з вашої вини, при цьому покриваючи витрати на ремонт та відновлення автомобіля третіх осіб. Усі витрати на ремонт власного автомобіля лягають на плечі винуватця.

На сьогоднішній день придбати страховий поліс автоцивілки можна як фізично, так і онлайн, достатньо лише мати документ у доступі на смартфоні.

Вартість автоцивілки залежить від багатьох факторів, серед яких марка та модель машини, року випуску, об'єму двигуна, регіону реєстрації, наявності пільг тощо. І все ж таки ціна такої страховки авто є досить низькою.

Хостинг картинок для форума

Що таке КАСКО?

КАСКО – це добровільне страхування автоцивільної відповідальності. Автомобіліст може набувати цього виду страховки на свій розсуд, при цьому трапляються випадки, коли і цей поліс є обов'язковим, наприклад, при покупці авто в кредит.

На відміну від автоцивілки страховий поліс КАСКО захищає від ризиків власника автомобіля. Відповідно до обраних опцій страховка покриває витрати за будь-якого пошкодження, дорожньо-транспортної пригоди, при викраденні, пожежі, від стихійного лиха і навіть протиправних дій третіх осіб.

Ціна КАСКО в рази більша, ніж ціна автоцивілки і залежить від багатьох факторів, як і ціна ОСАГО. А саме марка та модель машини, рік реєстрації, об’єм двигуна, технічний стан, водійський стаж, регіон реєстрації, страхова сума покриття і далі за списком. Як зазначалося раніше, на вартість значно впливають вибрані ризики, які покриває страховий поліс.

Де придбати поліс автострахування?

В Україні є багато страхових компаній, серед яких лідером є Оранта. Страхова компанія працює на ринку понад 100 років і за цей час зарекомендувала себе як надійний та безпечний партнер у наданні страхових послуг. Переходьте на сайт та залишайте заявку у формі зворотного зв'язку або звертайтесь за вказаними номерами телефонів. Спеціалісти компанії нададуть консультацію, опоможуть обрати необхідний вам варіант та оформити поліс.

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему:

Авто новости сегодня 01 Февраля 2023