Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Май » 11 » 08:14

У Житомирській області судили 17-річного хлопця, який вкрав у батька Mercedes та їздив без посвідчення

11 Мая 2021 837 0.0 0
У Житомирській області судили 17-річного хлопця, який вкрав у батька Mercedes та їздив без посвідчення

У Бердичеві судили 17-річного водія Mercedes, якого ще у квітні 2021 року вночі зупинила поліція. Парубок керував автомобілем, не маючи посвідчення водія. На суді з’ясувалося, що такого документа він взагалі не отримував, а транспорт таємно узяв у батька.

Про це інформує пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області.

«Законний представник, він же тато хлопця, повідомив суду, що не дозволяє сину користуватись автомобілем і навіть ховає від нього ключі! Тієї ночі юнак таки знайшов їх і поїхав кататися містом. Сам кермувальник вину визнав і запевнив, що у майбутньому такого не повториться: він збирається пройти навчання та отримати водійське посвідчення», - йдеться у повідомленні.

Після оцінки усіх доказів суд дійшов висновку, що винуватість хлопця повністю доведено, а його дії слід кваліфікувати за частиною 2 статті 126 КУпАП - керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом. У цьому випадку порушник, навіть попри його неповноліття, несе адміністративну відповідальність на загальних підставах: санкція даної статті передбачає накладення штрафу.

«Однак, з урахуванням особи та характеру вчиненого, суд може вжити до порушника і ті заходи впливу, що застосовуються до підлітків віком 16-18 років за скоєння адміністративних правопорушень. Тому, узявши до уваги вік хлопця, факт його навчання і щире каяття, суд застосував до нього захід впливу у вигляді попередження», - зазначили у пресслужбі суду.Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал