Авто Журнал » Статьи » Среда, 26 Мая 2021 23:32

Заміна каталізатора і продаж старих деталей авто

Заміна каталізатора і продаж старих деталей авто

Автомобіль протягом усього терміну експлуатації піддається змінам «начинки». Таким чином, ймовірно, серед використаних деталей авто можна знайти каталізатор. Непримітна, на перший погляд, деталь, коштує достатньо дорого, і навіть існують компанії, які займаються скупкою автомобільних каталізаторів.

Чому їх скуповують?

Тому що каталізатор створюють з використанням дорогих металів, коштом чого, вартість такої деталі – висока. Тому більшість скуповує каталізатори для власних цілей, але для водіїв, котрі мають каталізатор б/у, який довгий час без діла – це вигідна угода. Проте важливо ретельно обирати компанію по викупу, адже більшість пропонує суми за такий каталізатор, нижчі, аніж його реальна вартість.

Краще за все, якщо на сайті такої компанії вказана вартість за ту чи іншу вагу каталізатора. Це дозволить вам оцінити, чи дійсно варто продавати такій компанії каталізатор, чи краще знайти покупця з більш вигідними розцінками.

Сервіс скупка каталізаторів, пропонує високі розцінки за використані каталізатори. Ба більше, компанія має високий рейтинг та позитивні відгуки про послуги. Це дозволить вигідно продати старі запчастини авто завдяки таким компаніям.

Як зрозуміти, що каталізатор варто замінити?

Можливо ви продовжуєте користуватися авто у той час, як каталізатор вже варто замінити. Не варто нехтувати цим, оскільки застарілий каталізатор матиме значний вплив на здоров’я тих, хто користується авто. Ось декілька сигналів, коли каталізатор віджив своє:

  • Швидкість набирається складно і повільно;
  • Може вибивати помилку в роботі двигуна;
  • Палива використовується значно більше, аніж раніше. 

Помітити несправність каталізатора важко, адже здається, що це тимчасові дефекти в роботі, до того ж вони не такі суттєві. Проте насправді, поки ви їздите з несправним каталізатором, ви дихаєте шкідливими речовинами та шкодите навколишньому середовищу.

Порада: кому продати каталізатор?

Отож, якщо у вас є каталізатор, який вже відпрацював своє, варто його продати. По-перше, це принесе вам чималу суму, по-друге, ви здихаєтеся старого непотребу. Обирайте ретельно компанію, яка викупає каталізатор. Після оцінки деталі, ознайомтеся з сумою, яку пропонує така компанія. Якщо вона вам підходить – сміливо продавайте каталізатор таким компаніям.

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему:

Авто новости сегодня 31 Марта 2023