Авто Журнал » Статьи » Пятница, 18 Июня 2021 20:10

Всі фільтри для вашого авто на маркетплейсі автозапчастин «Мріяр»

Всі фільтри для вашого авто на маркетплейсі автозапчастин «Мріяр»

Вузли та механізми автомобіля, незалежно від його призначення і потужності, через специфіку їх експлуатації вимагають надійного захисту від пилу й вологи. Виробники приділяють велику увагу цій проблемі, обладнавши машини декількома типами фільтрів, що очищають технічні рідини та повітря, необхідні для нормального функціонування всіх систем авто.

Ці деталі належати до категорії витратних, мають обмежений ресурс і потребують регулярної заміни. Придбати їх можна на маркетплейсі автозапчастин Mriyar, де всі типи автомобільних фільтрів представлені у великому асортименті.

 Как правильно выбрать фильтры для автомобиля? (часть первая) / Блог АвтоТО - Обслуживание автомобиля - вопросы, ответы, комментарии

Повітряний фільтр

Фільтри повітря в автомобілі призначені не лише для комплексного очищення атмосферного повітря, що надходить в ДВС, від дрібнодисперсних частинок пилу, бруду та інших шкідливих домішок, але й для виконання інших задач. Вони:

 • рівномірно розподіляють повітряний потік;
 • захищають силові установки від проникнення в них зайвої вологи;
 • знижують рівень шуму.

Починаючи пошук запчастин, слід знати, що повітряні фільтри, незважаючи на однакові функції, мають різну конфігурацію корпусу. Відрізняються вони й за способом фільтрації - циклонні, інерційні, прямоточні. Підбір запчастин за каталогом на маркетплейсі Mriyar.ua також передбачає сортування за такими параметрами як тяжкість умов експлуатації і кількість ступенів обробки повітряного потоку.

Фільтр масляний

Зазвичай, це нерозбірні конструкції, в металевому корпусі яких розміщується фільтруючий матеріал і два захисних клапани - один спрацьовує у разі підвищення показника в'язкості масла, інший, вхідний, не дає йому стікати в картер двигуна. Існують конструкції зі змінними картриджами, що встановлюються безпосередньо на блок циліндрів ДВС, а клапани вбудовані в конструкцію силової установки.

Масляні фільтри мають різну конфігурацію, а також призначаються для очищення масла (грубого і тонкого). У продажу можна знайти запчастини відцентрового або магнітного типу. В якості фільтруючих елементів використовуються наступні матеріали:

 • папір;
 • повсть;
 • дріт;
 • пластини;
 • сітка.

Фільтр салону

Цей вид фільтрів призначений для забезпечення комфорту водіїв та пасажирів автомобілів. Їх завдання - максимально очистити повітря від різноманітних забруднень - вуглекислоти, дрібнодисперсного пилу, що утворюється в процесі руху - часток сажі, гуми та ін., шкідливих хімічних сполук, що містяться в дорожньому повітрі.

Пошук автозапчастин для салонної частини машини ґрунтується на такому параметрі як ступінь очищення: звичайні паперові моделі затримують лише частину забруднень. Наявність в кабіні фільтрів з активованим вугіллям дозволить знезаразити повітря ще й від шкідливих хімічних сполук.

Паливний фільтр та інші види

Якісний фільтр палива - це, перш за все, пристрій для ефективного очищення пального. Водночас він виконує такі функції: збільшення потужності і зниження витрат палива. В цілому ПФ забезпечує стабільну та надійну роботу двигуна.

Купити запчастини для своєчасної заміни можна заздалегідь, щоб якомога швидше замінити деталь, що вийшла з ладу. Заміна ПФ здійснюється відповідно до технічної документації, де вказуються регламентні терміни експлуатації. У різних авто вони становлять 10-120 тис. км пробігу, після чого необхідно знайти запчастину і замінити фільтр, який відпрацював свій ресурс.

Крім того, фільтри встановлюються: 

 • в АКПП - масляний; 
 • в пневмосистемі - для відділення вологи;
 • в системі кондиціонування - фільтри-осушувачі.

Якщо на автомобілі встановлений розбірний фільтр, можна купити повністю нову запчастину, а придбати ремонтний комплект до конкретної моделі. В цьому випадку стане в пригоді пошук запчастин за номером з каталогу, що додається до автомобіля.

Для кожної з вищенаведених систем існують критерії перевірки працездатності. Якісна діагностика здійснюється на СТО, але за бажанням, якщо є достатньо досвіду, необхідний інструмент, перевірити, прочистити та виконати дефектовку деталі можна в гаражних умовах.

Комментариев: 1
credithub
1 (credithub) fb   • 18:09, 21 Июня 2021
0
Теж була подібна проблема, правда і з грошима проблеми були, але оформив онлайн кредит на сайті www.mfo24.info
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему:

Авто новости сегодня 03 Декабря 2022