Авто Журнал » Статьи » Пятница, 29 Января 2021 18:57

Таксі або оренда автомобіля: що вигідніше

Таксі або оренда автомобіля: що вигідніше

Люди з активною життєвою позицією завжди поспішають, прагнуть виконати якомога більше задач, намагаються впоратися з великою кількістю справ за короткий проміжок часу. Будні дні змушують рухатися швидко, щоб залишився час для сім'ї та особистого життя. А в період відпустки, в свою чергу, багато українців прагнуть побувати в новому місці, поїхати в іншу країну або місто. Це заряджає позитивними емоціями, особливо коли відпочинок активний. 

Під час відпустки доводиться шукати можливості для втілення в життя своїх потреб та бажань. Рідко коли можна обійтися без автомобіля. Він дозволяє вивчити місцевість та побачити багато красивих місць. Використовувати засіб пересування — це комфортно і зручно. Де його взяти в чужому місті? Орендувати або користуватися послугами таксі. Що вигідніше, комфортніше, швидше і надійніше? Поміркуємо далі.

Правила та переваги прокату автомобіля

Деякі люди більш спокійно і впевнено себе почувають, коли самостійно керують транспортом і розпоряджаються власним часом. Прокат авто без водія, безперечно, має свої плюси, за умови наявності водійського посвідчення і досвіду.

Сплативши послугу оренди на необхідну кількість діб, люди отримують вагомі вигоди:

 • необмежене використання за часом (будь=який період доби);
 • вибір засобу пересування по всім параметрам під власні бажання (включаючи марку, модель, клас, тип кузова, обсяг двигуна, дизайн тощо);
 • подорож з компанією;
 • економія часі та можливість швидко розв'язувати поставлені задачі, слідувати плану, побувати в різних пунктах призначення і самостійно розрахувати свій час.

Факт: людині, яка не знає місцевості або правил дорожнього руху на конкретному відрізку дороги, складно орієнтуватися. Радимо використовувати спеціальні пристрої, які допоможуть адаптуватися та уникнути штрафу. Наявність в орендованому автомобілі навігаційного обладнання істотно допомагає водієві. Вдасться зекономити час та власні кошти. 

Інший привід взяти машину напрокат — зручність та якісний сервіс від надійних компаній. При необхідності авто подадуть на вказану адресу. Наприклад, якщо прилітаєте до Києва, зверніться до NARS CARS, щоб одразу сісти за кермо комфортабельного ТЗ. Прочитайте про послугу на https://narscars.com.ua/kiev-r2/aeroport-zhulyany — оренда авто в Жулянах. Також подають машину в Бориспіль. 

Вимоги до арендатора в NARS CARS:

 • 23 роки +;
 • пакет документів особистості (паспорт, ідентифікаційний код);
 • водійське посвідчення.

Компанія NARS CARS надійна, спеціалісти пропонують вигідні умови прокату, про них також можно почитати на сайті.

Коли без таксі не обійтися

Трансфер з водієм — популярна послуга, яка давно використовується людьми, які через обставини чи нестачі часу не можуть самостійно дістатися вчасно до потрібного місця. Це зручно у таких випадках:

 • відсутність водійського посвідчення або засобу пересування;
 • короткострокові поїздки, які не потребують частого переміщення з місця на місце;
 • відсутність під час поїздки пробок на дорогах та інших причин затримки транспорту (в більшості випадків вимагають додаткової оплати);
 • обізнаність водія щодо обраного вами маршруту, найкоротшої дороги до пункту призначення;
 • розвиненість інфраструктури служб таксі на певній місцевості;
 • доступна ціна разової поїздки.

Таксі — це комфортно, коли треба 1 раз швидко дістатися до місця призначення, в інших випадках краще взяти в оренду авто. 

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему:

Авто новости сегодня 27 Марта 2023