Авто Журнал » Статьи » Суббота, 02 Октября 2021 21:09

Shark Taxi: розумні тарифи, миттєві дзвінки, відмінний сервіс

Shark Taxi: розумні тарифи, миттєві дзвінки, відмінний сервіс

Послугами таксомоторних компаній користуються мільйони людей щодня. При цьому вибір багатьох падає саме на ті служби таксі, які мають у своєму розпорядженні власними фірмовими мобільними додатками. На думку клієнтів, замовляти таксі зі смартфона або планшета зручніше, ніж дзвонити оператору або заповнювати онлайн форму замовлення на сайті. Однак це не єдиний аргумент на користь виклику таксі через мобільний додаток.

Мобільними додатками розташовують здебільшого великі таксомоторні компанії, представлені на ринку не одного, а відразу декількох міст. При цьому жителям різних населених пунктів не потрібно встановлювати окремі додатки для замовлення таксі - досить скористатися єдиним універсальним додатком.

Популярність служб таксі з мобільними додатками обумовлена  не тільки аспектами зручності. Є ще один важливий фактор, який спонукає все більше співвітчизників користуватися послугами таксі SHARK зі зручним безкоштовним додатком для мобільного, який ви знайдете на сайті https://shark-taxi.ua/mista/zhitomir.

Зробивши замовлення зі смартфона, можна розраховувати на більш вигідний тариф, ніж при виклику машини телефоном або на сайті з комп'ютера. У випадку зі службою таксі SHARK економія користувачів мобільного додатка становить цілих 20%. Тобто викликати таксі за допомогою додатка - значить, економити не тільки час, а й гроші.

Причому сама процедура максимально проста - викликати машину в будь-якому місті, де працює компанія, можна в кілька кліків, а оплатити послуги можна як готівкою, так і банківською картою. Відразу після замовлення таксі можна відстежити на онлайн карті додатку, де зараз знаходиться машина, наскільки далеко вона від місця призначення, і коли прибуде.

За таким принципом, наприклад, можна викликати таксі Житомир, територіально перебуваючи в столиці або в будь-якому іншому місті. Таку можливість надає сьогодні популярна вітчизняна служба таксі SHARK, яка працює на ринку майже сорока міст країни. У компанії можна замовити таксі недорого, вибравши один з чотирьох стандартних тарифів по легковому транспорту, або замовивши мікроавтобус для перевезення групи людей.

Дізнатися більше про географію роботи та розцінки одного з найбільш вигідних таксі країни, а також ознайомитися з перевагами замовлення через мобільний додаток SHARK можна на сайті https://shark-taxi.ua/. тут також можна замовити вантажне таксі, евакуатор, замовити авто бізнес-класу і скористатися іншими корисними послугами від компанії.

Все ще шукаєте ідеальну службу таксі в Житомирі доступними цінами, відмінним сервісом і швидкої подачею машин - не витрачайте час даремно - адже ви вже її знайшли, звертайтеся в SHARK!

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему:

Авто новости сегодня 07 Декабря 2022