Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Февраль » 22 » 12:53

В Україні можуть подорожчати автомобілі на вторинному ринку

22 Февраля 2021 1095 0.0 0
В Україні можуть подорожчати автомобілі на вторинному ринку

В Україні істотно можуть зрости ціни на старі машини, які імпортуються з країн ЄС. Причина тому – подорожчання таких машин в самій Європі.

У Старому Світі б/у автомобілі додали в ціні за останній рік. Пов’язано це з падінням ринку нових автомобілів, який, в свою чергу, постраждав від пандемії COVID-19 і подальшої за нею економічної невизначеності. Наприклад, в Німеччині продажі авто без пробігу впали на цілих 30% (в січні 2021-го в порівнянні з аналогічним періодом минулого року), позитивна динаміка зафіксована лише в одному сегменті – електромобілів.

Як випливає з інфографіки (див. Вище), опублікованій однією з найбільших майданчиків з продажу авто в Європі – AutoScout24, зараз європейцям покупка уживаного авто в середньому обходиться на 800 євро дорожче, ніж в січні 2020 року.

Що ж стосується сегментів, то найбільше в Європі подорожчали малолітражки (A-, B-клас), автомобілі середнього (С-клас) і вищого середнього класу (Е-клас) – на 3-4%. Так, міські компакти зараз стоять в середньому 11 344 євро, автомобілі середнього класу – 21 376 евро, а автомобілі вищого середнього класу – цілих 27 958 євро. У всіх інших сегментах ціни виросли не більше ніж на 2%. Виняток склали лише фургони і мікроавтобуси – вони подешевшали майже на 1%.

Крім того, невелике підвищення цін було відзначено серед старих старих автомобілів (які часто продаються не в Німеччині, а йдуть на експорт до Східної Європи) – на 1%.

 Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал