Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Январь » 8 » 09:38

В Україні з'явилися нові категорії транспорта

08 Января 2021 2269 0.0 0
В Україні з'явилися нові категорії транспорта

Всі транспортні засоби, які пересуваються дорогами України, діляться на категорії. Керувати ТЗ можна при наявності відповідного посвідчення водія і з встановленого на законодавчому рівні віку. Однак час від часу класифікація змінюється, поповнюючись новими категоріями. 

Вся справа в тому, що автомобільна промисловість не стоїть на місці і випускає все нові транспортні засоби. Деякі їх види не підпадають ні під одну з існуючих груп. У зв'язку з цим уряд оновив Класифікацію і Єдині вимоги до конструкції і техстану колісних транспортних засобів. Зокрема, в Україні ввели нову категорію - L1е - L7е (мототехніка). Крім того, легкові автомобілі та автобуси розділили на класи М2 і М3.

“На сьогоднішній день в Європі з'явилося безліч транспортних засобів, що відносяться до категорій і підкатегорій, які відсутні в українському законодавстві, і тому не можуть імпортуватися в країну і використовуватися на дорогах загального користування. Особливо це стосується категорії L, де велике число моделей має електричний мотор і підвищену мобільність, що особливо важливо для великих міст. Прийняте урядом рішення актуалізує українську нормативно-правову базу, наближаючи її до європейських сучасних стандартів”, - зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За матеріалами www.autocentre.ua


 Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал