Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Январь » 17 » 13:54

7 речей, які не варто залишати в автомобілі, коли надворі мороз

17 Января 2021 1855 0.0 0
7 речей, які не варто залишати в автомобілі, коли надворі мороз

В морозну пору власникам авто варто потурбуватися не лише про зовнішній вигляд машини, а й про те, що зберігається в середині. Часто ми можемо залишити в авто якісь з надією, що холод їм не зашкодить. Але деякі продукти при холодних  температурах можуть не лише зіпсуватися, але й стати небезпечними. У Huffpost назвали перелік речей, які не можна залишати в машині в холодні зимові місяці.

Лікарські засоби 

Якщо дорогою додому ви заїхали в аптеку, то обов'язково візьміть ліки з собою в будинок. Багато з них мають рекомендовану температуру зберігання 19-20 °C.

Якщо ліки занадто охолонуть, це може не тільки зробити їх неефективними –а й шкідливими. Наприклад, неякісні антибіотики можуть викликати пошкодження шлунка або нирок. Також важливо не допускати замерзання рідких ліків.

Музичні інструменти

Холодна температура може спричинити стиснення ваших музичних інструментів, що спричиняє цілий ряд проблем. У кращому випадку – вони можуть частіше виходити з ладу. Однак інструменти, виготовлені з дерева, також сприйнятливі розтріскування, що дуже важко виправити. У деяких випадках тріщини можуть бути занадто серйозним для відновлення.

Газована вода у бляшанках

Варто стежити за тим, щоб газовані напої в банках не стали занадто холодними, особливо коли ви сидите в машині. При замерзанні кишені вуглекислого газу можуть створити тиск і призвести до вибуху бляшанки. Це може нанести тілесні ушкодження.

Консерви

Як і рідини, продукти в банках можуть розширюватися при заморожуванні.

Це може привести до розбухання банки та роз'єднання швів, що може сприяти проникненню бактерій. Якщо після переохолодження продукт дивно виглядає або пахне, його варто викинути. 

Також варто викинути набряклі бляшанки, які лежали в авто довгий час. 

Яйця

Згідно з даними Міністерства сільського господарства США, заморожувати яйця в шкаралупі – не найкраща ідея. 

Коли рідина всередині яйця замерзає, воно розширюється і може розколоти шкаралупу, що небезпечно, бо продукт може зіпсуватися.

Але навіть якщо яйця не тріснуть після заморожування, вони, ймовірно, не будуть такими смачними.

Ви можете спробувати зварити їх круто, бо жовток не буде змішуватися з іншою частиною яйця.

Майже порожній бак

Якщо на вулиці дуже холодно, то не варто залишати машину з невеликою кількістю бензину в баку.

Маленька кількість бензину в баку не замерзне – це міф. Проте є ймовірність зіткнутися з іншими проблемами. 

Холодний газ стає густим і важким, змушуючи насос працювати сильніше, потенційно скорочуючи його термін служби. 

Крім того, вода або пар у вашій паливній системі можуть замерзнути та заблокувати паливопровід.

Дизельне паливо дійсно має вищу точку замерзання, тому обов'язково використовуйте антифриз, якщо ви паркуєтесь при низьких температурах.

Варто взяти до уаги, що, коли на вулиці холодно, підвищена в'язкість палива може обдурити ваш манометр, та показати вищий рівень, ніж є насправді.

Мобільний телефон або планшет

Ви, напевно, знаєте, що краще не тримати телефони або планшети на пекучому сонці – надмірне нагрівання пристрою може призвести до зниження терміну служби батареї. Однак низькі температури також можуть вплинути на продуктивність пристрою. Використання телефону за межами рекомендованого діапазону від 0 до 35 ° C може тимчасово скоротити термін служби акумулятора і навіть викликати його відключення. Проте батарея повернеться до норми, коли нормалізується температура навколишнього середовища.Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал