Авто Журнал » Статьи » Воскресенье, 05 Февраля 2023 18:22

Користь такого загадкового напою - матча-лате

Користь такого загадкового напою - матча-лате

Кава - один з улюблених ранкових напоїв багатьох людей. Та зовсім недавно великої популярності набрав такий специфічний напій як матча-лате і не дивно, адже він надзвичайно корисний.

Матча лате містить в багато корисних речовин, які призупиняють старіння шкіри. Окрім того, матча-лате  виводить токсичні елементи з організму, очищаючи його і сприяє покращенню загального обміну речовин. Матча додає сил та заряджає енергією на  весь  день, та з часом ефект заряду все ж трохи йде на спад. Тому напій вважається більш корисним і ефективним, ніж звичні кавові.

Звісно, і смак значно відрізняється від смаку звичної кави, тож попри усю користь матча-лате подобатись цей напій може далеко не усім. Проте якщо ви не маєте ніяких алергічних протипоказань, все ж таки варто хоч раз в житті спробувати цей екстравагантний напій. Подейкують, що місце походження напою - Японія. Саме звідти пішла тенденція використовувати матчу не тільки в напоях, а й різного роду стравах, особливо десертах.

Матча – це пудра молодого чайного листа, його подрібнюють на кам’яних жорнах. Істинний  матча високого ґатунку виготовляють виключно на плантаціях Японії. Як правило, збір врожаю, за планом це кінець весни - початок літа, чайні кущі рослини Сamellia Sinensis закривають спеціальними накриттями. 

Традиційне заварювання матчі відбувається наступним чином:

Для цього використовують Тяван. Це така спеціальна керамічна або порцелянова чаша для заварювання. Окрім того, застосовують ложку з бамбука для замірювання, в яку входить 1 грам порошку матча. А також Ситечко - для просіювання матчі й  тясен - віночок з бамбука для перемішування.

Для міцного чаю:

Нагрійте чайничок, засипте туди 4 грами просіяного матчу і залийте його 50 мл гарячої (80 градусів) води.
Повільно перемішайте чай віночком.  Традиційний напій виходить в’язким, тягучим, із насиченою зеленою пінкою зверху.

Для більш слабкого чаю:

Прогрійте тяван, засипте туди 2 грами просіяного матчу і залийте його 80 мл гарячої (80 градусів) води.
Віночком перемішайте чай до утворення невеликої піни, щоб на стінках тявана не залишилося грудок. Якщо ви готуєте матчу вдома вперше, в інтернет мережі можна знайти безліч рецептів різних способів приготування матчі.

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему:

Авто новости сегодня 21 Марта 2023