Авто Журнал » Статьи » Воскресенье, 21 Марта 2021 20:57

Як вибрати модель протиугінної системи на авто

Як вибрати модель протиугінної системи на авто

Експерти з безпеки компанії Ігла Експерт стверджують, що з моменту створення першого автомобіля небезпека його крадіжки стала постійною.

Будучи недешевим особистим майном, яке мобільно і відносно легко вкрасти, автомобілі завжди були і будуть в підвищеній групі ризику. Отже, для будь-якого потенційного злодія ваша улюблена машина схожа на стиглу диню, що залишилася без нагляду.

Ви коли-небудь замислювалися про те, на яку небезпеку наражається машина, коли ви залишаєте її в місцях де вона не охороняється?

Кожну хвилину в світі відбувається від 4 до 6 викрадень авто. Професіоналізм злодіїв – не те, що об'єднує дані випадки, дозволивши їм відбутися. Їх об'єднує відсутність належної автосигналізації.

Для запобігання крадіжки автомобіля і речей, що знаходяться всередині, і була придумана автомобільна охоронна сигналізація.

Хороша автосигналізація, в залежності від того, скільки ви вклали в її покупку і вибір, захищає машину від угону й актів вандалізму, негайно повідомляючи вас про спробу крадіжки або злому.

Попит породжує пропозицію, і тому на ринку доступний широкий спектр сигналізацій, що запобігають викраденню автомобіля, тому ми пропонуємо вам дізнатися про різні існуючі типи автомобільних сигналізацій і вибрати найкращу.

Для того, щоб ваш вибір був обґрунтований на докладних характеристиках, ми підготували інформацію про те, які функції повинна включати автосигналізація для ультимативної охорони вашого авто.

Якою має бути автосигналізація

На ринку можна знайти широкий спектр сигналізацій, які запобігають викраденню автомобіля, діючи як стримуючий фактор, за допомогою світла, звуків, повідомлення на мобільний телефон або навіть блокування деяких частин транспортного засобу.

Для вибору автосигналізації ми перш за все рекомендуємо визначити ваші потреби, оскільки одні покупці даного девайса хочуть подбати про речі, що знаходяться всередині автомобіля, а інші купують сигналізацію з більш конкретними цілями – наприклад, хочуть мати можливість дистанційно запускати автомобіль або ж просто відкривати й закривати замки на відстані. В кінцевому підсумку, яка б мета у вас не була – головним завданням є протидія угону машини.

Для того, щоб отримати кращий варіант з урахуванням наявного у вас бюджету, пропонуємо ознайомитися з характеристиками, які просто зобов'язані бути в ідеальній сигналізації.

Кращі автосигналізації зазвичай мають такі особливості, які ви, можливо, бажаєте розглянути.

Набір функцій для надійного захисту.

Що стосується списку функцій, які повинні бути присутніми в автосигналізації, існує багато суперечок. Деякі вважають, що багата функціональність безглузда, тому що насправді за безпеку відповідає тільки стандартний набір функцій. Інші вважають, що чим більше можливостей, тим краще. На стороні других більше правди. Це пов'язано з сучасністю обладнання шахраїв, які без проблем обходять штатні системи захисту. Щоб запобігти їх злочинній діяльності, вам слід шукати більш серйозні та надійні заходи захисту.

Правильний вибір автосигналізації означає грамотний підхід до функцій, якими вона оснащена. В сьогоднішніх реаліях потрібен комплексний захист.

Тому фахівці радять вибирати автосигналізації, які включають в себе такі функції й особливості:

Зворотній зв'язок

Завдяки йому ви швидко отримаєте інформацію про те, що відбувається з вашим автомобілем. Це дасть вам час відреагувати на спробу злому або крадіжки, викликати поліцію або іншим чином налякати злодіїв, якщо вам потрібно діяти швидко.

Система блокування двигуна

 Навіть якщо автомобіль зламають, викрадач не зможе запустити двигун завдяки цій функції. Обійти такий захист без досвіду і спеціального устаткування доволі непросто.

Дальність дії

 Рекомендується, щоб система охоронної сигналізації могла передавати інформацію в радіусі не менше 2 кілометрів.

Тільки модульний тип

Якщо використовувати моноблочні системи, у злодіїв не виникне проблем з їх нейтралізацією.

Вони встановлюються тільки в одній точці машини. Як тільки цей пристрій буде знайдено, шахраєві залишиться тільки відкрити машину та забрати майно. У модульних автосигналізацій система розподілена по всьому автомобілю, тому проблем з відкриттям і зломом машин, у яких вони встановлені, набагато більше.

Поетапне відмикання і відкриття бічних дверей

Краще вибрати сигналізацію, яка спочатку відкриває двері водія, а потім дає доступ всім іншим.

Реакція на відкриття

Деякі системи безпеки реагують тільки тоді, коли зловмисник намагається відкрити двері. Але хороша і надійна сигналізація обов'язково повинна включати включення сигналізації при спробі відкрити всі двері, багажник і капот.

Автоматичний запуск

Ця функція служить для підвищення комфорту водія. Така система запускає двигун дистанційно і прогріває його, коли ви збираєтеся вийти з дому. Приємний додатковий елемент, хоча він і не бере участі в безпосередньому захисті від крадіжки.

Те, на що слід звернути увагу перед покупкою

Ви повинні знати, що є кілька моментів, які слід враховувати перед покупкою системи охоронної сигналізації для вашого авто:

  • Наскільки популярний виробник системи й наскільки широко цей бренд представлений на ринку?
  • Чи була система протестована в тестових журналах або на онлайн-порталах?
  • Чи є огляди або думки експертів за даними системами?
  • А як щодо обслуговування клієнтів – чи пропонується підтримка після покупки?
  • Чи можна придбати відповідні аксесуари для системи та чи можна при необхідності розширити її?

Типи сигналізацій на авто

GPS сигналізація

Ця система є прекрасним доповненням до будь-якої іншої (наприклад, звукової), оскільки відповідає за відстеження точного розташування автомобіля в разі його викрадення. За допомогою цього типу пристрою і власник, і поліція будуть негайно попереджені в разі крадіжки, що позитивно вплине на швидке повернення автомобіля.

Надійність цих систем досить висока і в гіршому випадку похибка становить всього 4-5 метрів. Пристрої GPS-сигналізації бездоганно працюють до тих пір, поки є покриття GSM, і можуть бути встановлені в будь-якому типі транспортного засобу.

Базова сигналізація

Цей спосіб є одним з найпростіших, які ми можемо знайти на ринку. Його основна функція – в разі крадіжки сповістити звуковим сигналом всіх в околицях місця, де був припаркований автомобіль. Цей тип сигналізації всім відомий, оскільки він видає гучний звук, коли хтось намагається зламати машину силою або коли вона отримує сильний удар. Сигнал активується при порушенні роботи деяких датчиків, розміщених в різних точках автомобіля.

Сигналізація-іммобілайзер

Механізми цієї сигналізації працюють, блокуючи деякі частини автомобіля, такі як двигун, система блокування гальм, акумулятор і т.д.

Мета цієї сигналізації полягає в тому, щоб запобігти руху автомобіля в разі крадіжки. Цей тип системи є одним з найнадійніших, оскільки його можна активувати або деактивувати в будь-який час і в будь-якому місці просто за допомогою комп'ютерної програми, телефонного дзвінка або текстового повідомлення.

Інші альтернативні моделі автосигналізації

Крім наведеної вище класифікації, ми також можемо розділити автосигналізації на односторонні і двосторонні.

Одностороння сигналізація

У першому випадку, як випливає з назви, встановлюється односторонній зв'язок.

Двостороння сигналізація

Технологія передбачає двосторонній зв'язок між самою сигналізацією та іншими зовнішніми пристроями, такими як, наприклад, телефон або пульт дистанційного керування. З іншого боку, варто згадати, що існують і інші автомобільні сигналізації, настільки інноваційні, що можна з їх допомогою прослуховувати розмови, що відбуваються всередині автомобіля, через мікрофон.

Досить не тільки знати різні типи автомобільних сигналізацій, але також необхідно проаналізувати ваші реальні потреби й наявний у вас бюджет. Таким чином, ви зможете вибрати ті, які пропонують всі необхідні вам функції.

За більш детальною консультацією звертайтесь до спеціалістів Igla Expert

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему:

Авто новости сегодня 24 Марта 2023