Авто Журнал » Статьи » Понедельник, 15 Марта 2021 20:29

Як мити машину на мийці самообслуговування: корисні поради

Як мити машину на мийці самообслуговування: корисні поради

Кожен власник автомобіля знає, що з приходом весни машину треба мити практично кожного тижня. Для того, щоб очистити її якісно, а також зекономити, можна скористатися послугами мийки самообслуговування. Часто у таких закладах проводять акції, а постійним клієнтам надають знижки. Дізнатися більше про програму лояльності можна за посиланням fajnamyjka.com.ua автомийка самообслуговування найвищого рівня.

На ринку існує величезна кількість закладів, де можна очистити машину від забруднень. Однак, не кожен може похвалитися бездоганною репутацією. Тому варто звертатися до перевірених і обирати Файна Мийка у Львові.

Як правильно мити машину

Щоб отримати найкращий результат, слід дотримуватися чітко встановленої послідовності. Перш за все, ні в якому разі не можна міняти місцями опції чи пропускати якісь з них. Зазвичай, на мийках дається достатньо часу, щоб виконати кожен крок.

Якщо Ви збираєтеся на мийку самообслуговування вперше, не забудьте прочитати інструкцію та поради, щоб мати уявлення, як виглядає процес.

Отже, очищення автомобіля слід виконувати у такій послідовності:

  • Попереднє миття ― для того, щоб максимально якісно помити авто, необхідно розмочити засохлі плями. Для цього використовують теплу воду з невеликим відсотком детергента. Вода подається зі шланга, який потрібно тримати на відстані 30-40 сантиметрів від кузова автомобіля.
  • Основне миття ― після того, як метал буде зволожено, слід нанести піну на машину рівномірним шаром. Її треба залишити на кузові на певний проміжок часу, в залежності від ступеня забрудненості. Експерти не радять робити це більше ніж на 10 хвилин. Якщо автомобіль покритий застарілими плямами, можна додатково протерти кузов м'якою губкою.
  • Ополіскування ― включає в себе змивання мильної піни разом з залишками бруду. Під час процесу не варто поспішати, щоб ретельно змити детергент. Зверніть увагу на те, що ополіскування проводиться тільки чистою водою, подачу якої слід вибрати на спеціальному терміналі.
  • Миття дисків ― щоб очистити диски на колесах, можна скористатися відповідним режимом. Зі шланга буде подаватися вода зі спеціальним кислотним розчином, який ефективно очистить забруднення та не пошкодить матеріал дисків.
  • Осушування ― важливим етапом, яким часто нехтують власники автомобілів, є усунення залишків води. Роблять це за допомогою потоку повітря, який здуває краплі з капота, або замшевої ганчірки. Найкраще, коли ці два види осушування поєднують.
  • Нанесення воску ― щоб захистити кузов від негативних впливів зовнішнього середовища, спеціалісти рекомендують покривати метал воском. Віск подається зі спеціального розпилювача, тому нанести його не складає жодних проблем.

Під час миття авто на мийці самообслуговування варто постійно стежити, щоб час не закінчився несподівано, а при потребі докупити його. У випадку, якщо щось незрозуміло, необхідно питати поради у працівників, що пришвидшить процес та дасть оптимальний результат.

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему:

Авто новости сегодня 23 Марта 2023