Авто Журнал » Статьи » Понедельник, 01 Июля 2024 19:24

Фрезерні верстати з ЧПУ: 5 переваг використання

Фрезерні верстати з ЧПУ: 5 переваг використання

При необхідності обробки плоских чи фасонних робочих поверхонь та інших металевих елементів широко застосовуються фрезерні верстати, забезпечені блоками програмного управління. Такі комплекси є вдалою альтернативою традиційним механічним агрегатам. Як і вся сучасна техніка, ці верстати можуть керуватися за допомогою комп'ютера, що обумовлено наявністю електронних модулів.

Торгово-виробниче об'єднання «ДИС-ГРУПП» виготовляє деталі за кресленнями будь-якого ступеня складності. Проте компанія займається не тільки серійним виробництвом різних металевих елементів, а й здійснює продаж верстатів. Фахівці організації здійснять підбір та комплектацію обладнання, виходячи з вимог, побажань замовника. Також існує власний сервісний центр, на якому виконується обслуговування та ремонт технічних засобів. 

Базові переваги верстатів з числовим керуванням

Солідні підприємства, які займаються випуском високоякісної продукції, що неспроможні обійтися без устаткування цього типу. З головних позитивних особливостей таких агрегатів варто виділити:

  • Підвищена точність. Ступінь похибки під час роботи з деталями становить кілька сотих часток міліметра. Це без перебільшення чудові результати в порівнянні зі звичайними механічними верстатами. 
  • Висока віддача. Коефіцієнт корисної дії зростає майже вдвічі.
  • Легкий запуск серії. Виробництво можна розпочати будь-якої миті, не витрачаючи при цьому особливих зусиль та фінансових коштів. При цьому кожен окремий екземпляр із потоку матиме однакову форму та суворо відповідатиме всім розмірам. 
  • Прискорення роботи. Відсутня необхідність постійного налаштування або налагодження різних параметрів. Не треба здійснювати всілякі корекції, заміни різальних окрайок, фрез тощо. Все відбувається в автоматичному режимі без участі людини. 
  • Немає обмежень щодо складності робіт. Досить легко виконується перехід від простих до складних деталей під час виготовлення.

 

Як показує практика, придбання комп'ютеризованого верстата для фрезерування значно збільшує ефективність виробництва. Незалежно від обсягу витрат, вони дуже швидко окупаються. Ще одним плюсом такого обладнання є універсальність. 

Придбати фрезерну машину можна для цехів різних типів. Їх найчастіше застосовують у металургійній, деревообробній промисловості. За допомогою фрезерувальних агрегатів виготовляють меблі, фурнітуру, сувенірну продукцію, обробляють площини скульптурних композицій та архітектурних елементів.

Нюанси правильного вибору

Визначаючись з конкретною моделлю та комплектацією верстата, важливо звертати увагу на тип встановленого шпинделя. Від його якості безпосередньо залежить можливість безперервного навантаження апарата протягом усіх робочих змін або навіть цілодобово, якщо є така необхідність. За словами експертів, у разі постійної експлуатації агрегати важливо забезпечувати сучасними системами охолодження, що запобігають ризику частих і різких температурних перепадів. Це впливає на термін експлуатації виробів.

Велике значення має поверхня робочого столу. Потрібно дивитися, щоб на ньому були відсутні подряпини, вибоїни та вм'ятини. Їх наявність вкрай негативно впливає на кінцевий результат.

Компанія «ДИС-ГРУПП» пропонує придбати промислові верстати у широкому асортименті. За допомогою такого обладнання вдається суттєво підвищити ефективність роботи, збільшити дохід одночасно скоротивши суми стартових вкладень. Є можливість придбати не тільки фрезерні, а й токарні, шліфувальні верстати, а також обладнання та інструменти для слюсарних робіт. Особлива увага на підприємствах компанії приділяється контролю якості продукції, що випускається. 

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему: