Авто Журнал » Статьи » Вторник, 25 Мая 2021 22:59

Екстракорпоральне запліднення - один із способів стати Батьками

Екстракорпоральне запліднення - один із способів стати Батьками

Екстракорпоральне запліднення - це штучний метод зачаття для пар, які не можуть зробити це природним шляхом. Завдяки медичним розробкам  зародження нового життя відбувається шляхом злиття статевих клітин партнерів поза тілом майбутньої мами.

Показаннями до екстракорпорального запліднення можуть бути:

  • неясне походження причин безпліддя - 20% пар стикаються з відсутністю діагнозу;
  • значне зменшення або відсутність еякулята з різних причин;
  • вистилання шийки матки може мати агресивне середовище для сперматозоїдів і спровокувати їх загибель;
  • важкий ендометріоз - ЕКО неприпустимо без колегіального медичного рішення.

Абсолютних протипоказань до процедури немає, але жінка повинна бути здорова фізично і морально. Дослідження підтверджують, що чим раніше буде виявлена   проблема безпліддя, розпочато лікування і при необхідності проведено екстракорпоральне запліднення, тим більша ймовірність того, що вона завагітніє і збереже вагітність. Слід знати, що шанс завагітніти після сорока років знижується до 5%.

Перше, про що потрібно турбуватися парі, що планує ЕКО - це їх загальний стан здоров'я. За кілька місяців до процедури варто визначитися з режимом і  харчуванням, відмовитися від шкідливих продуктів і шкідливих звичок, нормалізувати розпорядок дня. Дуже важливо уникати стресів і емоційної напруги. Жінка з надмірною вагою повинна повністю перейти на здорове харчування і фізичні вправи. Ожиріння може викликати труднощі під час вагітності.
Часто лікарі рекомендують приймати вітаміни обом партнерам.

Комплекси підбираються індивідуально з урахуванням стану здоров'я. Жінкам призначають препарати для вагітних, в тому числі фолієву кислоту і вітаміни групи E. Пацієнтам може знадобитися коригування препаратів, призначених для лікування хронічних захворювань.
ЕКО - серйозна і досить дорога процедура.

Успіх її виконання залежить не тільки від професіоналізму лікарів, обладнання клініки, а й від відповідального ставлення пацієнтів. До всіх рекомендацій потрібно ставитися дуже серйозно. Необхідно максимально позбутися не тільки від фізичних, а й психологічних проблем. Сьогодні в медицині відомі випадки, коли в цілому здорова пара не може зачати дитину природним шляхом. Ознакою цього є психологічні перепони. Щоб їх подолати, позбутися страху перед ЕКО і можливими невдачами, можливо, буде потрібно звернутися за консультацією до психолога.

Клініка репродуктивної медицини «Надія» створена в ім'я дуже простої й зрозумілої мети - робити людей щасливими. Дитячий сміх і перше слово «мама» - це можливо з ними. Колектив клініки робить це за допомогою сучасних методів допоміжних репродуктивних технологій і пренатальної діагностики, при цьому, звичайно, дотримуючись медичні стандарти та постійно впроваджуючи передові технології та сучасне медичне обладнання. Сумлінна праця і чуйність до пацієнтів допомагають у вирішенні їх проблем зі здоров'ям.

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему:

Авто новости сегодня 31 Марта 2023