Авто Журнал » Статьи » Воскресенье, 14 Марта 2021 21:57

«Дія»: комфортний та сучасний додаток

«Дія»: комфортний та сучасний додаток

Терміново потрібні документи? Уявіть, щоб усі найважливіші документи та послуги були у вашому телефоні. Тепер це доступно для кожного. В Україні давно розробили спеціальний додаток, за допомогою якого можна мати інформацію про необхідні документи та послуги в телефоні. Таким чином, це спрощує життя багатьох, адже носити з собою документи чи сплачувати ті чи інші послуги фізично – не завжди комфортно.

Додаток під назвою «Дія» дозволяє мати в телефоні інформацію про паспорт, права, закордонний паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження та багато іншого. Так само ви можете оплачувати послуги за допомогою такого додатку: штрафи, виконавчі провадження, або навіть записатися на вакцинацію, що зараз дуже актуально. Діджиталізація – це можливість мати поруч найнеобхідніше. Багато хто боїться загубити документи, а за допомогою «Дія» ви зможете завжди мати з собою документи.

Нещодавно провели перевірку на вразливість додатку «Дія» до хакерських атак. Прочитати про це можна тут fs-group. Як бачимо, додаток має захищеність даних високого рівня, завдяки чому аферисти не матимуть доступу до ваших особистих документів та інформації.

Що важливо знати про додаток «Дія»

Як ми наголосили вище, сьогодні додатком «Дія» користується чималий відсоток українців, оскільки саме за допомогою такого додатку ви можете отримати усі необхідні документи у цифровому варіанті, а також скористатися певними послугами. Додаток доволі простий у використанні, тому розуміти його інтерфейс та налаштування зможе кожен охочий. 

Чому додаток «Дія» потрібен вам?

Ось декілька основних причин, чому вам необхідно встановити даний додаток:

  • Якщо ви не хочете втратити документи, ви можете завантажити «Дія» і отримати усі ваші документи в цифровому форматі. Таким чином, ви не втратите власні документи, і матимете їх з собою завжди, оскільки телефоном ми користуємося постійно;
  • Ви зможете оплачувати послуги, такі, наприклад, як штрафи, або записуватися на отримання тих чи інших послуг. Це швидко, просто та безпечно;
  • Даний додаток має зручний інтерфейс зрозумілий кожному, тому скористатися ним може будь-хто.

Це є безкоштовний додаток, який можна встановити на різні моделі телефонів. Крім того, ваші дані будуть під надійним захистом, і жоден аферист не зможе скористатися вашою особистою інформацією у своїх цілях. 

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему:

Авто новости сегодня 29 Марта 2023