Авто Журнал » Статьи » Четверг, 20 Мая 2021 22:06

Де найти надійного постачальника електроенергії?

Де найти надійного постачальника електроенергії?

Зі зміною законодавства у кожного споживача з'явилася можливість самостійно вибирати постачальника електроенергії. Цей крок уряду спрямований на поліпшення якості послуг, що надаються і зниження витрат на електроенергію. З відкриттям ринку електроенергії, звичайно, стали з'являтися компанії, що пропонують свої послуги, і в українців з'явилася можливість змінити постачальників електроенергії.

Якщо ви хочете отримувати електроенергію на найвигідніших умовах, вам слід укласти договір з ТОВ «Мегатрейдінг» megatrading.com.ua. Зробити це дуже просто. Досить зв'язатися з менеджером компанії й приділити трохи особистого часу. Ви повинні спочатку відключити послуги вашого поточного провайдера.

Слід зазначити, що компанія розвивається, покращуючи якість надаваних послуг і знижуючи витрати на електроенергію. Якщо поточні тарифи незадовільні, можуть бути досягнуті подальші переговори та консенсус. Зараз компанія намагається гарантувати всім клієнтам безперебійне постачання. Для цього активно впроваджуються новітні технології та устаткування.

Для зміни постачальника електроенергії в кожному регіоні країни споживачі повинні:

  • Відвідайте сайт оператора системи розподілу (раніше обленерго);
  • Подивіться, скільки постачальників зареєстровано;
  • Ознайомтеся з їх ціновими пропозиціями та термінами контракту на постачання електроенергії;
  • Виберіть для себе найбільш вигідний варіант.

Перед зміною постачальника електроенергії споживач зобов'язаний заздалегідь повідомити поточного постачальника електроенергії: якщо між ним укладено договір з фіксованим терміном дії, таке попередження має бути зроблено за 21 день до закінчення терміну дії договору. В іншому випадку споживача можуть очікувати штрафні санкції.

Постачальник послуг комерційного обліку повинен передати фактичні дані комерційного обліку в AKU під час зміни постачальника електроенергії. І протягом одного дня після зміни постачальника електроенергії AKU відправляє поточні дані як попереднього, так і нового постачальника електроенергії. Ці дані дозволяють проводити коригувальні рахунки між споживачем і попереднім постачальником електроенергії, а також перші розрахунки з новим постачальником електроенергії.

ТОВ «Мегатрейдінг» - це команда справжніх професіоналів, які мають великий досвід роботи з клієнтами та великий досвід роботи на ринках генерації та доставлення електроенергії в Україні. Надійний постачальник електричної енергії який працює по всій території України, і орієнтовані на продаж (постачання) електроенергії для підприємств, установ та енергопостачальних компаній.

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему:

Авто новости сегодня 31 Марта 2023