Авто Журнал » Статьи » Среда, 12 Января 2022 15:48

Чому до суші і ролів подають імбир червоного кольору

Чому до суші і ролів подають імбир червоного кольору

Японська кухня - це море дивовижних смаків, утворених поєднанням як екзотичних, так і більш звичних для нас продуктів. Кожен, хто пробував суші та роли, знає, що до них подають кілька добавок: соєвий соус, васабі та маринований імбир, нарізаний тонкими пластинами. Вони дозволяють краще розкрити і відчути смакові відтінки страв. Зовнішній вигляд васабі та соусу не викликає питань. Багато хто цікавиться, чому ж маринований імбир, який подають до ролів і суші, червоного кольору, адже в свіжому вигляді він світло-жовтий.

Слід зазначити, що свіжий корінь імбиру може бути не тільки жовтуватим або білим. Існують різновиди цієї рослини злегка рожевого відтінку. Зустрічаються вони не так часто. В основному це територія Таїланду та Малайзії.

Продукт, що подають до японських страв, іменується гару. Для його приготування застосовують як білий, так і рожевий імбир. Однак не це є причиною його червоного кольору.

Що робить маринований імбир червоним

Виготовлення такого простого, на перший погляд, інгредієнта насправді займає чимало часу та зусиль. Щоб отримати «правильний» імбир для суші, необхідно добре постаратися.

До складу молодого, тільки дозрівшого, кореня імбиру входять речовини, які під впливом кислих продуктів (вина або оцту) змінюють його колір. Так він стає рожевим. Однак у такому вигляді він швидше виглядає як зіпсований та не викликає бажання його з'їсти. Такий спосіб (пошук рослини потрібного віку, його маринування в оцті кілька днів) визнаний застарілим.

В останні роки, зі зростаючою затребуваністю суші та ролів, зросла і кількість потрібного імбиру, щоб забезпечити запити любителів японської кухні. Спочатку спробували в маринад додавати трохи червоного вина. Так процес прискорювався й імбир набував красивого кольору. Але і це з часом стало непродуктивно. Потреби в продукті зросли та був потрібний новий, більш швидкий спосіб маринування. Любителям японських делікатесів хотілося бачити щось більш естетичне. У маринад стали додавати буряковий сік, який фарбував імбир у красивий червоний колір. Крім того, деякі виробники користуються харчовими барвниками.

Білий імбир

Зараз можна зустріти продукт білого кольору. Його залишають таким, оскільки в деяких європейських країнах і американських штатах харчові барвники просто заборонені. Використовують такий імбир й у нас. Майстри Кілограм Суші Рівне стверджують, що різниці в смаку між червоним, рожевим та білим імбиром немає.

Важливо розуміти, що цей продукт не є приправою до їжі. Функція імбиру - освіжати смакові рецептори між стравами. Якщо ви їсте рол одного виду і хочете приступити до іншого, то між ними слід з'їсти шматочок маринованого імбиру. Якщо ж покласти в рот його разом з суші або шматочком ролу, то його смак переб'є смак їжі.

На сайті KILOGRAMM SUSHI PROJECT представлений великий вибір суші та ролів. До замовлення додається повний набір добавок (соєвий соус, маринований імбир, васабі) високої якості. Також ми пропонуємо суші-сети різного об'єму, які підійдуть як для різних заходів, так і для звичайних перекусів.

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему:

Авто новости сегодня 28 Марта 2023