Авто ЖЖ » Новости » 2020 » Декабрь » 30 » 20:04

Житомир отримав партію білоруських тролейбусів, але на маршрути їх не випустять – одного не вистачає

30 Декабря 2020 1206 0.0 0
Житомир отримав партію білоруських тролейбусів, але на маршрути їх не випустять – одного не вистачає

КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» отримало чергову партію білоруських тролейбусів. Однак на маршрути їх поки випустити не можуть, адже в партії бракує однієї одиниці транспорту. Про це 30 грудня на позачерговому засіданні виконкому Житомирської міської ради розповів начальник ТТУ Андрій Нечуйвітер.

Тим, коли на лінії вийде новоотримана партія тролейбусів, поцікавився міський голова Сергій Сухомлин.

Андрій Нечуйвітер пояснив, що тижнів два тому очолюване ним підприємство отримало 10 тролейбусів білоруського виробництва. Однак, за документами, партія має налічувати 11 одиниць транспорту. Тож, аби сертифікувати тролейбуси і випустити їх на маршрути, необхідно отримати партію повністю.

«У нас на сьогоднішній день є 10 одиниць, а партія – 11 одиниць. Ми не можемо зараз їх сертифікувати, тому що затримка за одним тролейбусом. Вони нам обіцяли, що до кінця року його поставлять. Але вчора були телефонні перемовини, і в них там якась проблема з цим одним тролейбусом. Ми очікували, що до кінця року ми отримаємо передостанню партію і наступну партію – у лютому, на початку наступного року тобто. Справа в тому, що там у договорі прописана партія. І по цій партії приїжджає представник заводу, ми викликаємо комісію з Києва для сертифікації. Тож ми не можемо поділити її. В тому все і питання, тому що тролейбуси ми отримали вже два тижні тому», – пояснив Андрій Нечуйвітер.

Доповідаючи, начальник ТТУ також нагадав, що в наступному році планується будівництво тролейбусної лінії на Мальованку.

«Для підприємства у 2021 році багато змін відбудеться в плані організації тролейбусної мережі. На сьогоднішній день уже заключений договір з підрядником, який буде будувати тролейбусну лінію на взуттєву фабрику. Я думаю, що там, згідно з контрактом, за 8 місяців повинні побудувати. І я думаю, що підприємство зможе наростити кількість рухомого складу, яка буде їздити по місту. Тим більше, на сьогоднішній день у підприємства є така можливість», – зазначив начальник Житомирського ТТУ.

Раніше планувалося, що до кінця 2020 року Житомир отримає 50 білоруських тролейбусів. Однак станом на 21 грудня на підприємстві було 34 одиниці нового транспорту, до кінця року ТТУ мало отримати ще 4, а останню партію передадуть наступного року.

Як повідомляв Житомир.info, 14 червня 2019 року Житомир підписав грантову угоду з ЄБРР по кредиту у 10 млн євро на 50 нових тролейбусів. Тендер на закупівлю 49 одиниць електротранспорту для Житомирського ТТУ був оголошений 9 квітня 2019 року. 3 жовтня 2019 року в рамках Другого форуму регіонів України та Білорусі тодішній в.о. директора комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Максим Манухін та представник ВАТ «Управляюча компанія холдингу «Белкомунмаш» Дмитро Парков підписали договір щодо закупівлі 49 нових тролейбусів.

19 червня 2020 року до Житомира прибули два перші білоруські тролейбуси (загалом перша партія – це 5 одиниць транспорту). 6 серпня до Житомира привезли два нові тролейбуси з Білорусі з другої партії закуплених.

10 вересня до КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» прибули 11 тролейбусів. Перед випуском на маршрути їх освятили.Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал