Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Апрель » 14 » 18:53

У мерії розповіли, як відбуватиметься будівництво тролейбусної лінії на Мальованку

14 Апреля 2021 777 0.0 0
У мерії розповіли, як відбуватиметься будівництво тролейбусної лінії на Мальованку

У Житомирі завершили підготовчий етап з будівництва нової тролейбусної лінії в мікрорайон Мальованка. Роботи розпочнуться впродовж наступних двох тижнів. Про це заявив міський голова Житомира.

 «Комплексний проєкт включає реконструкцію дороги, зупинки та капітальний ремонт тягової підстанції, а реалізація його стала можливою завдяки роботі та   підтримки ЄБРР», - сказав Сергій Сухомлин.

Начальник управління транспорту і зв’язку міської ради Костянтин Підпокровний каже, що вся документація, необхідна для початку проведення робіт підрядною організацією, вже підготовлена.  

Спочатку планують модернізувати тягову підстанцію та прокласти силові кабелі до нової мережі. На другому етапі встановлять опорну частину на вулиці Героїв Пожежних та контактну мережу. Паралельно проходитимуть роботи щодо облаштування зупинок, розворотного кільця та кінцевої зупинки.

Під час робіт повного перекриття руху транспорту у місті не буде, а лише часткове перекриття кварталів.
 

«Частково будуть відключатися лінії при перенесенні електромереж, відключатися електроенергія для споживачів приватного сектора. Це, звичайно, буде узгоджено з представниками РЕМу та мешканцями району. Перекриття буде кварталами на нетривалий термін», - зазначив Підпокровний.


У міській раді розповіли, що загальний кілометраж нової тролейбусної лінії становитиме 2,2 км. Планується на цей маршрут запустити 6 нових тролейбусів. Наразі опрацьовуються рішення щодо визначення кінцевої зупинки.

Загальний кошторис проєкту складає близько 60 млн грн, 50 млн грн з яких грантова частина. Лінію мають відкрити до кінця року.Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал