Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Август » 4 » 18:40

З 10 вересня громадський транспорт у Житомирі курсуватиме по-новому: виконком прийняв рішення

04 Августа 2021 1840 0.0 0
З 10 вересня громадський транспорт у Житомирі курсуватиме по-новому: виконком прийняв рішення

У Житомирі 4 серпня виконавчий комітет затвердив зміни до автобусної та тролейбусної мережі. Нова мережа громадського транспорту почне діяти з 10 вересня.

Як пояснюють в міській раді, діюча мережа затверджена ще у 2015 році й на сьогодні вже не є актуальною через припинення роботи окремих маршрутів та зміну схем руху автобусів.  

Під час засідання виконкому начальник управління транспорту і зв’язку міської ради Констянтин Підпокровний заявив, що автобусна мережа на сьогодні не є збалансованою: одні маршрути - рентабельні, деякі - збиткові. 

Ці зміни мають стимулювати до впорядкування і приміських маршрутів, що працюють на міській автобусній мережі та створюють конкуренцію ТТУ та міським автобусам. Для розв'язання останнього питання буде відновлено діалог з ОДА.

Основні зміни до автобусної мережі

  • Скасовуються 5 маршрутів автобусної мережі, які упродовж кількох років не працювали (маршрут №40, 47, 2, 53, 53А). 
  • Без змін залишать 6 маршрутів (№1, 7, 8, 26, 33, 58), більшість з яких забезпечують автобусами мікрорайони без тролейбусного сполучення.
  • З’явиться новий автобусний маршрут Крошня - Богунія - Корбутівка. Автобусний маршрут №3 напряму сполучатиме Крошню та Богунію через проспект Незалежності.
  • Маршрут №44 рухатиметься по-новому: Чуднівська - Велика Бердичівська - Вітрука - Сльоти  - вул. Бориса Тена.   
  • Вулиця Бориса Тена сполучатиметься з Богунією маршрутом №11, який також забезпечить сполученням вулицю Шептицького.
  • Маршрут №5 продовжено буде до вулиці Соснової та пролягатиме по вулиці Мазепи до Малинського ринку.


Перевізники автобусних маршрутів будуть визначені на конкурсній основі. Це стимулюватиме їх до оновлення рухомого складу, запевняють в міськраді.
 

«До того ж підвищуються вимоги до класу та пасажиромісткості автобусів. Згідно із транспортним законодавством, якщо перевізники не відповідають умовам конкурсу, договір укладається на рік. Якщо відповідають - від 3 до 5 років», - додає Констянтин Підпокровний.


Зміни до тролейбусної мережі

 

  • Випуск тролейбусів буде збільшено на 10 одиниць. Щоденно на лінії ТТУ випускатиме 94 тролейбуси. Вдвічі збільшать випуск тролейбусів у напрямках Крошні та Корбутівки, скоротиться інтервал руху.
  • Корбутівку забезпечуватимуть тролейбусні маршрути №15 та 15А, які з’єднають Корбутівку з Київською, Вітрука, Великою Бердичівською та Фещенка-Чопівського.
  • Тролейбус №1 курсуватиме від залізничного  вокзалу по Київській, Театральній та Великій Бердичівській до площі Польової.


 Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал