Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Июль » 20 » 19:42

В Україні запрацював «кабінет перевізника», де можна отримати дозвіл на міжнародні перевезення з безкоштовним бронюванням

20 Июля 2021 678 0.0 0
В Україні запрацював «кабінет перевізника», де можна отримати дозвіл на міжнародні перевезення з безкоштовним бронюванням

Державна служба України з безпеки на транспорті запустила кабінет перевізника з низкою нововведень, які значно спрощують та роблять прозорими надання адміністративних послуг перевізникам.

Про це 20 липня повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури.

«Платформу запустили після майже двомісячних консультацій з перевізниками та розробниками. Першим етапом запуску системи стане запобігання цілій низці корупційних ризиків під час замовлення, видачі та обліку дозволів на міжнародні перевезення. Нова платформа запроваджує прозорий та зрозумілий для всіх гравців ринку розподіл документів, який відбувається в онлайн режимі. Вперше у публічному доступі буде інформація щодо усіх виданих, наявних та використаних дозволів на міжнародні перевезення як на пунктах видачі, так і на складі Державної служби України безпеки на транспорті. Окрім того, буде скасовано плату за бронювання дозволів. Оскільки це є наданням адміністративних послуг, залишається лише оплата адмінзбору, як і при наданні усіх інших послуг», - йдеться у повідомленні.

Мінінфраструктури пояснює, що мова йде про десятки мільйонів гривень, які збирались з перевізників за адміністрування лише однієї з послуг. Для розуміння, за весь 2020 рік і перше півріччя 2021 року з ринку загалом додатково було зібрано 32 млн 515 тис. 292 грн – фактично за надання адміністративної послуги.

«З 19 липня послуга бронювання дозволів на міжнародні перевезення стала безкоштовною. Зокрема, для перевізників запроваджуємо єдине вікно входу на отримання всіх адміністративних послуг від Укртрансбезпеки. Функціонал єдиного кабінету перевізника буде розширений. Модуль онлайн-замовлення та обліку дозволів на міжнародні вантажні перевезення на новій платформі вже працює з 19 липня», - інформує міністерство.

До всіх перелічених послуг платформа вперше відкриє доступ до конкурсу з розподілу книжок ЄКМТ та до дозволів на здійснення пасажирських перевезень. А також через систему запровадимо облік дозвільних документів через штрих-коди та цілодобовий відеонагляд на пунктах видачі дозволів.

Завдяки новій платформі надання державних сервісів для перевізників мінімізуємо людський фактор у процесі видачі та контролю за дозволами на міжнародні перевезення, що дозволить ліквідувати корупційні ризики.Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал