Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Март » 20 » 11:52

Стало відомо, хто з водіїв може не пристібатися за кермом

20 Марта 2021 2530 0.0 0
Стало відомо, хто з водіїв може не пристібатися за кермом

Правила дорожнього руху України передбачають, що водій автомобіля, що рухається повинен бути пристебнутий ременем безпеки. За порушення цього правила загрожує штраф в розмірі 510 гривень.

Однак, багато водіїв не знають винятків з цього правила. У ПДР передбачено кілька випадків, коли водій повинен їхати в машині і не пристібатися ременем безпеки. Так, водії, які проїжджають крижані переправи і замерзлі водойми поза зоною організованою переправи, зобов’язані відстебнути ремінь безпеки, нагадує AMPERCAR.com.

Ці виключення продиктовані здоровим глуздом – вибратися з потопаючого автомобіля пристебнутому водієві буде вкрай складно.

У всіх інших випадках, якщо система безпеки автомобіля передбачає наявність ременів безпеки для водія і пасажирів, то все зобов’язаними ними користуватися і бути пристебнутими.

Додамо, що в Україні з 1 січня 2022 року планують повернути обов’язковий техогляд для легкових автомобілів. Власники машин, в яких будуть виявлені несправності ременя безпеки, ризикують провалити техогляд. Наприклад, на ремені безпеки будуть зовнішні пошкодження, або ремінь не буде самостійно збиратися, або замок не буде закриватися і міцно тримати ремінь.Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал