Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Сентябрь » 27 » 08:03

Бути пішохідною чи ні: житомирян запрошують на обговорення концепції реконструкції вулиці Лятошинського. ВІДЕО

27 Сентября 2021 852 0.0 0
Бути пішохідною чи ні: житомирян запрошують на обговорення концепції реконструкції вулиці Лятошинського. ВІДЕО

Оновити тротуари та дорогу, зробити пішохідною назавжди або ж тільки на вихідні - житомирянам пропонують висловити власну думку щодо майбутньої реконструкції вулиці Лятошинського. Містяни можуть пройти опитування в інтернеті або ж приєднатися до обговорення 25 вересня о 12:30 у спортивній залі гімназії №23. Про це інформує Житомир.info

На обговорення виноситимуть концепцію міської ради. Зокрема, пропонують залишити проїжджу частину для машин, відремонтувати дорогу та тротуари, створити паркомісця та велодоріжку. Однак дискусій на цю тему чимало, тому обговорюватимуть реконструкцію з мешканцями міста, підприємцями та батьками дітей, які навчаються у гімназії.

Детальніше про концепцію розповів директор КУ «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради Борис Пахолюк.

«Та концепція, яку ми пропонуємо обговорювати, передбачає, що мають бути збережені зелені насадження, мають бути відремонтовані тротуари й проїжджа частина, при цьому зі сторони гімназії № 23 має бути облаштована велосипедна доріжка з двома смугами руху. Автомобільна дорога повинна мати дві смуги руху і має бути простір вздовж всієї вулиці Лятошинського із місцями для паркування автомобілів і біля торговельного центру, який зараз будується на перетині вулиць Михайлівська-Лятошинського. Має бути облаштовано розворотне кільце для автомобілів. Це та концепція, яка пропонується, але ми бачимо, що є частина мешканців, які хочуть бачити вулицю Лятошинського більш пішохідною, частина людей хоче її бачити взагалі на 100% пішохідною, хтось хоче, щоб вона була перекрита від школи й до вулиці Михайлівської. Таким чином продовжити функціональне призначення публічного простору самої вулиці Михайлівської», - каже директор КУ «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради Борис Пахолюк.

Також запитуємо житомирян, якою вони хочуть бачити вулицю Лятошинського.

«Тротуари - так, асфальт для пішоходів - так, машини - ні. Тут я ще чув, що хотіли розширювати вулицю, куди - я не знаю. Ніби дітей підвозять, ви подивіться, тут вже не діти. Адже дітей, якщо підвіз, то поставив машину, в школу відправив дитину, а тут вся вулиця заставлена. Напевне однієї Михайлівської мало усе-таки», - відповідає Євгеній.

«Напевно, створити тут дитячу зону було б добре, ну і зелені насадження. Пішохідна - так, адже тут школа, дітки вибігають. Я думаю, що краще, якщо буде повністю пішохідна, це я так думаю, хоча...», - каже Тетяна.

«Безперечно можна її перебудувати на пішохідну, але як заїзд до школи? Якщо нам пропонують альтернативу - багатоповерхові парковки, то без питань, мене це влаштовує, я можу там припаркуватися і пройтися пішки», - ділиться Ірина.

Нагадаємо, в рамках Європейського тижня мобільності 24-25 вересня на Лятошинського проводитимуть опитування житомирян щодо майбутньої реконструкції цієї вулиці.Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал