Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Ноябрь » 11 » 20:00

Майбутнє вулиці Лятошинського: більшість опитаних житомирян вважають, що вона має стати пішохідною

11 Ноября 2021 639 0.0 0
Майбутнє вулиці Лятошинського: більшість опитаних житомирян вважають, що вона має стати пішохідною

У Житомирі в рамках Європейського тижня мобільності провели опитування щодо майбутньої реконструкції вулиці Лятошинського. Як повідомила Агенція розвитку міста, більшість опитаних житомирян за те, щоб вулицю зробити повністю пішохідною.

Ще 24,4% опитаних містян вважають, що рух вулицею потрібно залишите без змін, лише оновити покриття.17,3% опитаних проголосували за те, щоб вулиця Лятошинського була пішохідною у вихідні дні.

Житомиряни також хочуть бачити на вулиці Лятошинського більше зелених та пішохідних зон.


 

Велодоріжки та паркування


Відносно питання паркування авто думки учасників опитування суттєво розійшлись. 26,6% опитаних житомирян вважають, що на вулиці Лятошинського потрібно повністю заборонити паркування авто, а 17,9% за те, щоб дозволити лише в окремі години. 

Ще 16,5% впевнені, що паркувати авто на вулиці мають лише мешканці прилеглих будинків. За створення додаткових місць для паркування проголосували 16,5% містян.Понад 40% опитаних висловились за те, щоб пріоритет на вулиці мали спочатку пішоходи, далі велосипедисті і лише потім особисті автівки. 27,5% містян вважають, що пішоходи та велосипедисти можуть разом використовувати тротуар. 

За спільний безбар'єрний простір для всіх учасників дорожнього руху проголосували 17,9% житомирян. Нагадаємо, плани по об'єднанню вулиці Михайлівської та Лятошинського в єдиний пішохідний простір озвучували ще в 2017 році.

Взимку 2021-го в міськраді створили робочу групу і всерйоз зайнялися проєктом реконструкції вулиці.Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал