Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Январь » 5 » 09:21

В Україну повертається техогляд: що зміниться

05 Января 2021 1354 5.0 0
В Україну повертається техогляд: що зміниться

Українцям анонсують повернення техогляду. Довгий час на сайті Мінінфраструктури триває обговорення проекту Закону про техогляд. І хоча обговорення ще триває, а проект поки не став Законом, в МВС вже закупили пересувні лабораторії для придорожньої перевірки технічного стану автомобілів. 

Як повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, представники патрульної поліції зможуть перевіряти технічний стан тих транспортних засобів, які підлягають обов’язковому технічному контролю. Це відноситься до комерційного транспорту, транспорту, який перевозить пасажирів і небезпечні вантажі.

Контроль транспортних засобів з перевезення пасажирів буде проводитися в місцях їх стоянки, а також – в початкових, проміжних або кінцевих пунктах їх маршрутів. Або під час в’їзду / виїзду з гаражів, стоянок тощо. Пересувні лабораторії оснащені спеціальним сертифікованим обладнанням. Патрульна поліція буде перевіряти сумарний люфт рульового управління; параметри світла фар; зміст димності у відпрацьованих газах дизельних або газодизельних двигунів; вміст оксиду вуглецю та вуглеводнів у відпрацьованих газах автомобілів, що працюють на бензині або скрапленому газі; залишкову висоту малюнка протектора шин; світлопропускну здатність скла; гучність роботи транспортного засобу.

За результатами перевірки, поліцейським буде складено Акт відповідності технічного стану транспортного засобу та його обладнання в двох примірниках. А всі дані вимірювань, зазначені в Акті, будуть використані в якості доказів, на основі яких поліцейський зможе приймати рішення про притягнення водія до адміністративної відповідальності. На пересувних техстанціях працюватимуть поліцейські, які пройшли спеціальну підготовку. А самі техстанції розподілять по всіх регіонах України.

 


Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]
Вход с facebook:
  • Новости по теме:

    Читайте Авто Журнал