Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Март » 23 » 12:59

В Україні планують повністю заборонити авто з ДВЗ

23 Марта 2021 1512 0.0 0
В Україні планують повністю заборонити авто з ДВЗ

Використання в Україні автомобілів з двигунами внутрішнього згорання може бути обмежено уже в 2028 році. До 2038 року такі машини можуть взагалі заборонити ввозити в країну. Про це пише AMPERCAR.com.

Україна хоче піти шляхом високорозвинених країн світу і відмовитися від автомобілів з двигунами внутрішнього згорання. В Міністерстві інфраструктури вже розробляють законопроект, що передбачає поетапне введення заборони на ввезення в країну і першу реєстрацію різних категорій транспортних засобів, оснащених бензиновими та дизельними моторами.

У Директораті цифрової трансформації на транспорті заявили про можливу заборону «ввезення в Україну та першої державної реєстрації автомобілів з ДВЗ, в тому числі і вироблених в Україні». Цікаво, що обмеження торкнуться не лише нових авто з традиційними агрегатами, а й старих.

Так, для старих автомобілів з дизельними моторами вказана дата 1 січня 2028 року. Для нових автомобілів з дизельними двигунами і старих з бензиновими двигунами зазначено 1 січня 2033 року. Для нових автомобілів з бензиновими двигунами вказана дата 1 січня 2038 року.

Цікаво, що гібридні та плагін-гібридні моделі автори ініціативи ніяк не позначили. Таким чином, до 2038 року в Україні можуть дозволити продавати виключно електрокари і водневі авто.Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал