Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Апрель » 23 » 08:38

Стало відомо, як українців розводять при видачі кредитів на авто

23 Апреля 2021 1075 0.0 0
Стало відомо, як українців розводять при видачі кредитів на авто

Чимало наших співвітчизників купують авто в кредит. Втім, в цьому випадку потрібно бути дуже уважним, не надто довіряти зазначеним дилерами низьким ставкам і розрахункам кредитного калькулятора, щоб потім не переплачувати великі суми.

Про це пише Avtosota.

Напевно кожен, хто хоч раз цікавився автокредитом і заходив на сайти дилерів, бачив простий і зручний калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати щомісячний платіж та інше. Тут варто звернути увагу на те, що остаточні цифри, які видає вам ця програма, не надто коректні, оскільки враховуються рекламні ставки і, навпаки, не враховуються деякі витрати. Тому в підсумку, коли клієнт звертається в салон того ж дилера, стикається зовсім з іншими цифрами.

Тим, хто планує купувати авто в кредит, важливо пам’ятати, що ставка ні в якому разі не може бути нижчою за встановлену Нацбанком. Тобто, нижче цієї цифри вам не пообіцяє жоден банк, адже це фінансові установи, а не благодійні.

Перш ніж оформляти всі документи, обов’язково дуже уважно ознайомтеся з кожним пунктом, зважте всі «за і проти», поцікавтеся сумою переплати і кінцевою вартістю обраної машини.

Бажано вдома все це перерахувати спокійно, без настирливої ​​уваги менеджера. Звичайно, заздалегідь дізнайтеся, чим загрожує несвоєчасна оплата за кредитом, поцікавтеся можливістю відстрочок платежу або ж пролонгації договору.Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал