Авто ЖЖ » Новости » 2020 » Июль » 11 » 13:52

Ремонт доріг в Житомирі. На яких вулицях рух транспорту буде обмежений

11 Июля 2020 939 5.0 0
Ремонт доріг в Житомирі. На яких вулицях рух транспорту буде обмежений

На вулицях Покровській, Леха Качинського, Тараса Бульби-Боровця у Житомирі розпочали поточний ремонт покриття. Тому на період виконання робіт рух транспорту названими вулицями буде частково обмежений.

Про це 10 липня повідомила пресслужба Житомирської міської ради з посиланням на інформацію управління транспорту і зв’язку

Ремонт проводитиметься на:

  • вулиці Покровській. Ділянка вулиці від вул. Андріївської до межі міста протяжністю 1 км має 4 смуги руху транспорту. Під час проведення робіт рух транспорту здійснюється в обох напрямах, але обмежено по 2-х смугах. Рух транспорту по 4-х смугах планується відновити з 12.07.2020 року.
  • вулиці Леха Качинського. Вулиця протяжністю 850 м має 4 смуги руху транспорту. Під час проведення робіт рух транспорту здійснюється в обох напрямах, але обмежено по 2-х смугах. Рух транспорту по 4-х смугах планується відновити з 01.08.2020 року.
  • вулиці Тараса Бульби-Боровця. Вулиця протяжністю 1,8 км має 2 смуги руху транспорту. Під час проведення робіт з улаштування гарячої асфальтобетонної суміші можливе повне перекриття руху транспорту на 2 дні. Наразі схема тимчасової організації дорожнього руху знаходиться на погодженні УПП. Дата та час проведення робіт уточнюються, про що буде повідомлено додатково.

 

КП «Житомиртеплокомуненерго» проводить роботи по заміні теплової мережі. У зв’язку з цим змінено рух транспорту:

  • вулиця Святослава Ріхтера (від вул. Тараса Шевченка до вул. Івана Кочерги) – ліву сторону проїжджої частини перекрито, рух автотранспорту здійснюється у двосторонньому напрямку по правій стороні проїжджої частині;
  • вулиця Мала Бердичівська (від вул. Миколи Лисенка до вул. Леха Качинського) – ліву сторону проїжджої частини перекрито; рух транспорту здійснюється по правій стороні в односторонньому напрямку, об’їзд можливий через майдан Соборний.

 

У міськраді нагадали показали схеми об’їзду

Комунальні підприємства міської ради виконують роботи по заміні та реконструкції підземних комунікацій на проїжджих частинах деяких вулиць: працюють комунальні підприємства «Житомирводоканал» та «Житомиртеплокомуненерго».

Про це 10 липня повідомила пресслужба Житомирської міської ради з посиланням на інформацію управління комунального господарства.

Зазначено, що КП «Житомирводоканал» проводить аварійно-відновлювальні роботи без перекриття руху, місця проведення робіт огороджені.

 

10 липня пресслужба Житомирської міської ради повідомила про часткове перекриття руху транспорту вулицями Святослава Ріхтера та Малою Бердичівською, де КП «Житомиртеплокомуненерго» проводить роботи по заміні теплової мережі.

 

 

На Покровській у Житомирі розпочали поточний ремонт дороги

У Житомирі КП «Управління автомобільних шляхів» проводить поточний ремонт на вул. Покровській. Від заїзду в місто до вул. Андріївської комунальники замінюють верхній шар асфальту, далі до вул. Київської відремонтують пошкоджені ділянки на проїжджій частині.

Приблизна вартість поточного ремонту на вул. Покровській – 4 млн гривень, який розрахований на п'ять років експлуатації.

«Зараз почались роботи по поточному ремонту на вулиці Покровській від заїзду в місто зі сторони Черняхова. Виконуються роботи нашим комунальним підприємством «Управління автомобільних шляхів». Планується взагалі по Покровській відремонтувати десь приблизно 25 тис. квадратних метрів. Почали зі Старої Крошні, це була найбільш розбита ділянка, тому дорогу вирішили замінити повністю. Далі будемо йти по вул. Покровській в сторону центру великими картами, де є дійсно пошкоджене бетонне покриття. Капітально відремонтовані ділянки ми пропускаємо, те, що було відремонтовано в минулому році, теж пропускаємо. У нас ще буде невеликий кусок, якщо рухатись в центр від проспекту Незалежності до вулиці Сціборського, це в минулому Яна Гамарника, там в частині теж є вибоїни та тріщини. Далі – від перехрестя Домбровського, теж там саме перехрестя вже в жахливому стані. Якщо рухатись ближче до вул. Київської, теж там частина, тобто невеликими картами є розмітка, і комунальне підприємство пропрацювало, ці карти відмічені і всі об'єми прораховані», – розповідає заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Як повідомив керівник КП «УАШ» Володимир Мазур, на комунальному підприємстві для забезпечення безперервного ремонту техніки не вистачає, тому залучають також орендовану. Загалом на ділянці задіяно 14 одиниць техніки.

«Минулого тижня було зрізано до 5 сантиметрів верхнього полотна на частині вулиці Покровської. Роботи виконали за два дні, а сьогодні вже другий день асфальтування. Роботи плануємо виконати в суботу (11 липня – ред.). Це стосується виключно смуг руху транспорту без врахування з’їздів. Вартість приблизна розрахункова 350 гривень за метр квадратний, точну вартість ми будемо знати по завершенню будівельних робіт», – говорить керівник КП «УАШ» Володимир Мазур.

За словами заступника Житомирського міського голови Олександра Шевчука, усі роботи на Покровській планують завершити за два тижні, передає Житомир інфо.

 Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал