Авто ЖЖ » Новости » 2023 » Июль » 25 » 11:06

Обовʼязкова страхова авто в Харкові. Де придбати?

25 Июля 2023 231 5.0 0
Обовʼязкова страхова авто в Харкові. Де придбати?

Автострахування є невідʼємною частиною життя кожного автовласника, адже воно не тільки забезпечує фінансовий захист в разі нещасного випадку, а й дозволяє відчувати себе впевнено на дорозі. У Харкові, як і в інших містах України, діє обовʼязкова страхова авто, яку необхідно оформити перед першою поїздкою на автомобілі. У цій статті розглянемо популярний варіант оформлення автостраховки - сайт KIRINS та важливість порівняння різних пропозицій від страхових компаній.

 

Автоцивілка в Харкові за хвилини

Обовʼязкова страхова авто - що це таке?

Обовʼязкова страхова авто, також відома як Автоцивілка, є законодавчо обовʼязковою формою страхування кожного транспортного засобу на території України. Її основна мета - забезпечення відшкодування збитків, завданих життю, здоровʼю або майну третіх осіб внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, у якій винуватець є власник або користувач автомобіля. Отже, Автоцивілка надає захист не автовласникові, а тим, з ким він може стати винуватцем ДТП.

Де можна придбати страховку в Харкові?

Оформлення ОСЦПВ можна здійснити в будь-якій страховій компанії, яка має ліцензію на здійснення страхової діяльності. У Харкові таких компаній достатньо, і кожна з них пропонує свої умови та тарифи на страхування. Однак, якщо ви шукаєте зручний та швидкий спосіб оформлення поліса Автоцивілки, можливо, зверніть увагу на сайт https://kirins.com.ua/osago.

Чому KIRINS?

KIRINS - це інноваційна онлайн-платформа для порівняння та оформлення страхових полісів, зокрема страховок авто, пропонуючи зручний та швидкий спосіб забезпечити своє авто страховим захистом. Цей сайт дозволяє з легкістю знайти найкращу пропозицію з численних страхових компаній, порівнявши тарифи та умови страхування.

Особистий кабінет KIRINS

Як оформити страховку на сайті KIRINS?

Оформлення страховки на сайті KIRINS - це простий та зрозумілий процес. Для початку, необхідно відвідати їх веб-сайт за адресою kirins.com.ua та вказати потрібну інформацію про автомобіль та місце реєстрації власника. Наступним кроком буде порівняння різних пропозицій від страхових компаній, що дозволить знайти оптимальний варіант.

Важливість порівняння на сайті різних пропозицій від страхових компаній

Оформляючи страховку на сайті KIRINS, ви отримуєте унікальну можливість порівняти різні пропозиції від різних страхових компаній. Це особливо важливо, оскільки різні страхові компанії можуть пропонувати різні тарифи та умови страхування. Під час порівняння, зверніть увагу на такі аспекти:

  • Рейтинг страхової компанії: оцініть репутацію та надійність компанія завдяки рейтингу страхових компаній
  • Швидкість виплат: подивіться, як швидко, в середньому, платить страхова компанія за страхові випадки. Чим менше, тим краще
  • Прочитайте відгуки: прочитайте відгуки про обрану страхову компанію, щоб точно впевнитись про надійність страхової компанії

Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме: