Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Октябрь » 26 » 15:50

Нові знаки, таблички та розмітка: які зміни до ПДР почнуть діяти з 1 листопада

26 Октября 2021 2487 0.0 0
Нові знаки, таблички та розмітка: які зміни до ПДР почнуть діяти з 1 листопада

З 1 листопада 2021 року в Україні починають діяти зміни до Правил дорожнього руху, які у вересні ухвалив Кабінет міністрів. Вони розширюють права велосипедистів та вводять нові знаки, розмітку та таблички.

Зокрема, дається нове визначення велосипедної доріжки; вперше вводяться поняття велосипедної смуги і велосипедного переїзду; детально регламентується, як повинні переміщатися велосипедисти, вказані їх права та обов'язки; регламентовано суміжний рух пішоходів та велосипедистів, а також рух осіб з порушенням зору.

Нові знаки

З'являться нові дорожні знаки: житлової зони, пішохідної доріжки, початку населеного пункту і його закінчення, напрямки повороту, місця дозволеної зупинки та стоянки, заборони руху транспортних засобів та інші.Нова розмітка

Вводиться нова розмітка для позначення «лежачого поліцейського», виділених місць паркування вздовж доріг і наближення до кільцевої розв'язки, перед виходами з території шкіл, яка вказує місце концентрації ДТП, для позначення виділених місць паркування уздовж доріг тощо. 

До чинної вертикальної розмітки додається нова: жовто-червона.


 Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал