Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Июль » 25 » 12:01

Кому і коли можна заїжджати на пішохідну Михайлівську в Житомирі

25 Июля 2021 408 5.0 0
Кому і коли можна заїжджати на пішохідну Михайлівську в Житомирі

Останні роки водії безперешкодно можуть заїжджати на пішохідну вулицю Михайлівську. Болард з вулиці Лятошинського зламаний з 2018 року, а зі сторони Скорульського один пристрій опущений.

У міській раді кажуть: хочуть розробити новий механізм заїзду на пішохідну вулицю та відновлюватимуть зламаний болард. Раніше кошти на болард не виділяли, адже планували цього року реконструювати вул. Лятошинського. Новий болард коштує приблизно 150 тисяч грн.

«У проєкті «Лятошинського - пішохідна» питання цього боларду взагалі сумнівне, він по проєкту може бути перенесений далі по Лятошинського за школу, тому вкладати фінансування в ремонт на той момент було недоцільно. Проєкт мав бути в цьому році, але карантин, недостатнє фінансування з бюджету і, мабуть, велика ймовірність, що цього року проєкт не буде реалізований, тому тягнути вже немає потреби, доцільності й будемо виходити з пропозицією на фінансування і відновлення, щоб ще рік, не менше він працював», – розповідає начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.

Ключі від болардів видавали власникам магазинів

Ключі від болардів видавали власникам магазинів, кав’ярень та мешканцям Михайлівської. За словами начальника управління транспорту і зв’язку, така схема не спрацювала.

«36 ключів було виготовлено. Цей механізм попрацював буквально декілька днів і фізичне відкривання даного боларду ключами, а потім машини заїжджає і його не піднімає після того, як виїжджає, тому ця схема щодо ключів не спрацювала. Більш схильний до того, що їх потрібно фізично усі відкрити й забезпечити підвезення товарів шляхом візків, інших механізмів. Вулиця Михайлівська є пішохідною і її потрібно зберігати, як пішохідну, доступ транспорту максимально обмежити, чим ми наступний місяць будемо займатись після того, як зрозуміємо, чи фізично ми зможемо відновити цей болард і зараз ми готуємо додаткову схему, махізм підвозу організації спецтехніки на Михайлівську та приватного транспорту», – додає начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.

Нагадаємо, у березні 2021 року патрульні на 340 грн оштрафували водія Audi, який заїхав на пішохідну Михайлівську та виклав фото у соцмережу.

 

 

Кому і коли можна заїжджати на пішохідну Михайлівську

Щоб уникнути двозначних тлумачень та власних інтерпретацій, ми попросили фахівців прочитати ці знаки та пояснити, кому і коли вони забороняють в’їзд на вулицю Михайлівську.

  • Найвищий знак - 3.1 «Рух транспортних засобів заборонено»
  • «Пішохідна зона», який позначено знаком 5.33.


Тобто, «Пішохідна зона» також має певні умови перебування транспортних засобів в зоні дії знаку. Можуть заїжджати транспортні засоби осіб, які проживають в зоні дії знаку, які обслуговують підприємства, а також авто зі значком «інвалід». Також сюди може заїжджати комунальна та спеціальна техніка.

Авто, які обслуговують заклади на Михайлівській, дійсно мають право заїжджати на вулицю, але у визначений час.

Коли можна заїжджати на пішохідну Михайлівську
Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал