Авто ЖЖ » Новости » 2024 » Февраль » 16 » 15:59

Як обладнати свій квадроцикл/мотовсюдихід Can-Am додатковими аксесуарами

16 Февраля 2024 457 5.0 0
Як обладнати свій квадроцикл/мотовсюдихід Can-Am додатковими аксесуарами

Завжди приємно мати найсучасніший і функціональний транспорт, і квадроцикли не є винятком. Якщо ви володієте позашляховиком, вам важливо зробити його ще кращим та відповідним вашим потребам. Виробник  BRP, пропонує не лише надійні та ефективні транспортні засоби, але й аксесуари та екіпірування Can-Am, які дозволять вам підняти свій позашляховик на новий рівень.

Аксесуари та додаткове обладнання Can-Am для вашого квадроцикла/мотовсюдихода

  • Передній бампер.

Захистіть фронтальну частину вашого квадроцикла від ударів і пошкоджень, що можуть виникнути під час бездоріжжя чи при пригоді.

  • Багажний ящик із системою кріплення LINQ.

Легкий та зручний спосіб перевезення вашого обладунку, будь то інструменти, екіпірування або продукти, завдяки інноваційній системі кріплення LINQ.

  • Відвал CAN-AM PROMOUNT 60.

Збільште функціональність квадроцикла, встановивши відвал, який може бути використаний для вирівнювання грунту, чи прибирання снігу в зимовий період.

  • Комплект високого лобового скла.

Захистіть себе від вітру та елементів, що можуть вдарити обличчя під час ваших бездоріжжях, зберігаючи чіткий огляд дороги.

  • Нижня плита HMWPE.

Захистіть двигун та інші важливі частини днища від ударів, каміння та інших перешкод, які можуть виникнути під час експлуатації на нерівному ґрунті.

  • Система гусениць APACHE 360 LT.

Перетворіть свій квадроцикл або мотовсюдихід в справжнього володаря бездоріжжя з системою гусениць, яка забезпечить стійкість та прохідність навіть у найскладніших умовах.

Повний перелік аксесуарів та запчастин представлений за поиланням: https://www.brp-world.com/ua/uk/brands/can-am-off-road/accessories-gear.html.

Обравши додаткове обладнання та аксесуари Can-Am Off-road, ви отримуєте найкращі технологічні рішення, які роблять ваш квадроцикл чи мотовсюдихід більш універсальним та готовим до будь-яких пригод. Не забувайте, що придбання оригінальних аксесуарів від офіційних дилерів  БРП гарантує вам якість та високу надійність продукції.

Чому купувати позашляховик Can-Am треба в офіційних дилерів BRP?

Придбання квадроцикла та аксесуарів у офіційних дилерів в Україні гарантує вам найвищу якість та надійність продукції. Ви отримуєте оригінальні запчастини та аксесуари, які підтверджують високий стандарт виробника. Крім того, ви можете розраховувати на кваліфікований сервіс та підтримку з боку фахівців дилерських центрів BRP.

Отже, якщо ви прагнете зробити свої подорожі на квадроциклі чи мотовсюдихіді  ще комфортнішими та безпечнішими, обирайте аксесуари та додаткове обладнання Can-Am від BRP. Удосконалюйте свій досвід підкорення бездоріжжя та насолоджуйтесь кожним моментом, знаючи, що ваш транспорт обладнаний найкращими аксесуарами.


Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме: