Авто Журнал » Статьи » Понедельник, 01 Июля 2024 19:13

Який туристичний посуд варто взяти в похід

Який туристичний посуд варто взяти в похід

Туризм — цікавий та корисний вид дозвілля, який має свій особливий колорит. Вирушаючи в похід, туристи мають змогу милуватись чудовими краєвидами, переживати захопливі пригоди при подоланні маршруту й після складного переходу відпочити за довгими розмовами біля вечірнього багаття і звичайно скуштувати смачні страви із запахом диму. Насолодитись всією романтикою походів можна, тільки якщо до них правильно підготуватись й підібрати відповідне спорядження, серед якого посуд туристичний заслуговує особливої уваги.

Чому в поході важливо мати туристичний посуд

Їжа в поході відіграє надважливу роль. Перш за все це джерело енергії для організму людини. Поживна та корисна їжа дозволяє туристу легко проходити найскладніші маршрути та отримувати від цього максимум задоволення. До того ж це незамінна складова побуту туриста. Адже розведення багаття, приготування їжі та споживання простих, але таких смачних страв з вогню — це справжній ритуал, який є невіддільною частиною будь-якого походу. Однак, щоб готувати їжу без зайвих проблем і зручно її споживати, необхідно придбати відповідний посуд і столові набори.

Вже давно відійшли в минуле пошарпані каструлі та важке столове приладдя. Сучасні туристи віддають перевагу легкому та компактному посуду, виготовленому з екологічних матеріалів. Значною мірою відмінності туристичного посуду досягаються завдяки використанню відповідних матеріалів, кожен з яких має свої переваги та недоліки.

Який матеріал найкращий для туристичного посуду

Основними матеріалами для виготовлення сучасного туристичного посуду є:

  • Нержавіюча сталь — міцний і стійкий до інтенсивного використання матеріал, який, проте має велику вагу та повільно нагрівається.
  • Анодований алюміній — відзначається невеликою вагою, швидким нагрівом і низькою ціною. До недоліків можна віднести можливість зміни смаку страв і утворення під впливом високих температур шкідливих для здоров'я хімічних сполук.
  • Титан — перевагами матеріалу є мала вага, швидке нагрівання і, відповідно, менша витрата палива, стійкість до деформації та корозії. Основний недолік титану — висока ціна.
  • Пластик — легкий, естетично привабливий та відносно дешевий матеріал, який є стійким до високих температур, але не підходить для приготування на повільному вогні.

 

Вибір матеріалу виготовлення туристичного посуду залежить від виду походу, а також частоти та інтенсивності використання. Тому туристам, для яких походи стали важливою частиною життя, варто інвестувати в якісний посуд, який прослужить тривалий час.

Що складає туристичний набір посуду

У кожного туриста є свій улюблений і перевірений набір посуду, який пристосований до певного виду туризму. Для декого може бути достатньо мінімального набору, що складається з ложки, чашки та каструлі. А хтось любить мати повноцінний набір, який дозволяє з максимальним комфортом готувати складні страви та зручно споживати їжу в поході. Однак є предмети, якими користуються практично всі туристи, навіть під час одноденних походів. До основного туристичного посуду відносяться:

  • столове наряддя;
  • чашка;
  • похідна каструля;
  • пательня;
  • туристичний чайник;
  • ніж;
  • пляшка для води.

 

При готуванні страв на відкритому повітрі також може знадобитися газовий балон і вітрозахисний щиток. Не зайвим буде придбати мінігубку, засіб для миття посуду і пакети для сміття.

Підготовка до походу — важливий та кропіткий етап, який забезпечує максимальний комфорт та задоволення від подорожі. Все необхідне спорядження для вдалого походу можна придбати в магазині Travelersclub.

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте также на эту тему: