Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Май » 18 » 18:26

В Україні хочуть платити водіям, які фіксуватимуть на відео порушення на дорогах

18 Мая 2021 1002 0.0 0
В Україні хочуть платити водіям, які фіксуватимуть на відео порушення на дорогах

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив про розробку законопроекту щодо використання мобільних телефонів водіїв для фіксації порушень правил дорожнього руху. Для водіїв, які зніматимуть таке відео, планується передбачити винагороду. Про це він повідомив під час Всеукраїнського форуму "Україна 30. Безпека країни" в Києві.  Про це інформує  headlines Украина.

За словами Геращенка, йдеться про "використання кожного мобільного телефону як фактора фіксації правопорушення на дорозі".

Він зазначив, що у світі існує практика, коли "кожен телефон в машині, встановлений під лобовим склом, може зафіксувати правопорушення, таке як проїзд на червоне світло, порушення правил дорожньої розмітки й таке інше".

"Водієві достатньо клацнути пальцем на екран телефону і 30-секундний запис з порушенням іншого водія, з його номерами машини піде в поліцію", - пояснив Геращенко.

Поліція, своєю чергою, отримавши за новим законом нові права, зможе скласти протокол і притягнути порушника до відповідальності.

"Таким чином, на дорогах України будуть мільйони камер і кожен буде спостерігати за кожним для того, щоб не допустити аварій, не допустити загибелі людей", - підкреслив заступник міністра.

Водночас повідомив він, для водіїв, які зніматимуть таке відео, планується передбачити винагороду.

"Водії, які фіксують порушення інших, будуть отримувати 10% з розміру штрафу собі на карту", - сказав Геращенко і висловив думку, що якщо все це вдасться реалізувати, то смертність на дорогах України буде мінімальною.Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал