Авто ЖЖ » Новости » 2021 » Август » 18 » 10:08

До вересня у Житомирі планують завершити роботи на вулиці Святослава Ріхтера та почати ремонтувати Театральну

18 Августа 2021 691 0.0 0
До вересня у Житомирі планують завершити роботи на вулиці Святослава Ріхтера та почати ремонтувати Театральну

До початку вересня у Житомирі мають завершити ремонтні роботи на вулиці Святослава Ріхтера. Наразі техніка працює на ділянці від вулиці Довженка до вулиці Гагаріна. За словами заступника міського голови, роботи планували завершити раніше, але виникли певні складнощі.

«По Святослава Ріхтера у нас йде заміна верхнього шару. Права сторона вже фрезерована, якщо їхати зі сторони міста, на лівій стороні поки ведуться підготовчі роботи. Були складнощі, але ми відпрацювали разом з «Теплокомуненерго», роботи практично не зупинилися. Був темп трохи зменшений, але був час належним чином відремонтувати люки, колодязі, зливові решітки. Зараз виходимо на 1 вересня, до цього часу маємо повністю відкрити вулицю Святослава Ріхтера», - говорить заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Уздовж вулиці Святослава Ріхтера мають частково відремонтувати тротуари. За словами Олександр Шевчука, під час ремонту дерева не постраждають.

«Вже будемо дивитися. На наступний ранок після того випадку було все виправлено, думаю, що найближчим часом таке не буде повторюватися. Тротуари там закладено 20 % від загального об’єму, це приблизно 1400-1700 квадратних метрів, плануємо паралельно відремонтувати тротуари», - сказав Олександр Шевчук.

Також в планах на цей рік відремонтувати дорожнє покриття по вулиці Театральній та вулиці Покровській.

«Ще встигнемо, тому що у вересні та жовтні погодні умови дозволяють працювати асфальтному заводу та укладати асфальт, температурний режим дозволяє. Зараз пройшов тендер по реконструкції тротуару. Будемо говорити з підрядником, компанією, яка виграла, щоб вони почали свою роботи з перевлаштування дорожнього борту, і тоді ми зможемо заасфальтувати частину від вулиці Бердичівської до вулиці Київської. Я думаю, ми не будемо перекривати вулицю Театральну для громадського транспорту, спробуємо попрацювати робочий тиждень без вихідних і за тиждень впораємось. У нас ще в планах не ямковий ремонт, не поточний ремонт, а заміна верхнього шару по вулиці Покровській, але будемо дивитися по часу та погодних умовах. Покровська в планах від вулиці Київської до вулиці Грушевського та від вулиці Сціборського до вулиці Лесі Українки. Таких два квартали плануємо зробити в цьому році», - розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Загалом з початку травня було відремонтовано понад 60 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття, - каже Олександр Шевчук.

«Десь великими ділянками, десь поточний ремонт, десь аварійний ремонт – це 39 вулиць, загальний об’єм до 50 тисяч квадратних метрів. Це було на початок серпня, зараз трохи більше – до 60 тисяч квадратних метрів. При цьому було засипано зрізаним матеріалом 14 провулків, сьогодні закінчують 15 провулок», - сказав Олександр Шевчук.

Фото, изображения:
До вересня у Житомирі планують завершити роботи на вулиці Святослава Ріхтера та почати ремонтувати Театральну Изображение 2
До вересня у Житомирі планують завершити роботи на вулиці Святослава Ріхтера та почати ремонтувати Театральну Фото 3
До вересня у Житомирі планують завершити роботи на вулиці Святослава Ріхтера та почати ремонтувати Театральну Фото 1


Комментариев: 0
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
[ Регистрация | Вход ]

Новости по теме:

Читайте Авто Журнал